Ziraat Bankası Çalışma Mesai Saatleri 2021 Ne zaman açılıyor ve kapanıyor?
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası Çalışma Mesai Saatleri 2021 Ne zaman açılıyor ve kapanıyor?

FİNANS

19 Aralık 2020 Cumartesi 16:53:34

Ziraat Bankası Çalışma Mesai Saatleri 2021 Ne zaman açılıyor ve kapanıyor?

Ziraat Bankası çalışma saatleri 2021 yılında değişiyor. Mesai saatlerinde yapılan yasal düzenleme sonrasında açılış ve kapanış saatleri değişecek. Vatandaşlarımızın şube açılış saatlerini dikkate alarak işlem yapması olası mağduriyetlerin önüne geçmekte fayda sağlayacaktır.

Banka müşterileri ve vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konulardan biri de Bankanın açılış ve kapanış saatleri? Ziraat Bankası banka görevlileri saat sabah 8.30’da gelmekte müşteriler için işlem saati ise sabah saat 09.00’da başlamaktadır. Belirtilen saatten önce şubeye gitmeniz durumunda ise yapacağınız işlem gerçekleşmez işlem saati olan 09.00 ve sonrasında gitmeniz gerekir.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2021

Ziraat Bankası için hafta içi olan günler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri için sabah saat 09:00′ da mesai başlar ve saat 17.30’a kadar mesai saati devam etmektedir. Ziraat Bankası öğle saati ise öğlen 12.30 ile öğle 13.30 saatleri arası banka hizmet vermemektedir.

Ziraat Bankası Şube İşlemleri Saat Kaçta Başlıyor?

Ziraat Bankası şubeleri sabah 09.00 ‘u gösterdiği zaman vatandaşlar ve vatandaşların işlemleri için hazır hale geliyor. Bankada bulunan numara makinesinden sıra aldıktan sonra istediğiniz işlemi gişeden yapabilirsiniz.

Ziraat Banksı şubesine gittiğinizde bankada bulunan numara makinesinden TC kimlik numaranızı tuşlayarak sıra almanız durumunda yaptığınız bu işlem bekleme sırasında sizi biraz daha öne geçirir böylece işleminizi daha rahat bir şekilde daha az bekleyerek halledebilirsiniz. Ziraat Bankası şubesinden en sık yapılan işlemler ise kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu, ödemeler yapma ve para çekme gibi adımlar vatandaşlar tarafından en sık başvuru yapılan işlemlerdir.

İşlemleri yaparken eğer beklemek istemiyoruz eğer size en yakın olan Ziraat ATM makineleri üzerinden veya telefonunuzdan Ziraat Mobil Şube’den kolaylıkla bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya veya ATM’ye gitmeden birçok işlemi kolay bir şekilde telefonunuzdan halledebilirsiniz.

Ziraat Bankası İletişim Ve Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi  Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası şubelerinde bütün işlemler yapılıyor olsa da bazı gerekli durumlarda  müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz gerekebiliyor. Ziraat Bankasına müşteri temsilcilerinin çalışma şekli  vardiyalı sistem halinde. Vardiyalı sistem sonucunda ise bu durum banka müşterilerine istedikleri zaman 7 gün 24 saat müşterilere hizmetlerine ulaşıp hizmet almalarını sağlıyor.

444 00 00 no’lu numarayı ya da 0850 220 00 00 numaralarını tuşlayarak müşteri hizmetlerine kolay ve rahat bir ulaşım olanağı sağlayabilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerinde olduğu gibi müşteri hizmetlerinde çoğu işlemi hızlıca yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilir banka şubesine veya ATM’ye gitmeden işlemlerinizi telefon üzerinden halledebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı