Yurtiçi Kargo Plus taşıyıcı kazançları ve başvuru işlemleri online başladı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Yurtiçi Kargo Plus taşıyıcı kazançları ve başvuru işlemleri online başladı

FİNANS

8 Kasım 2020 Pazar 15:20:12

Son Güncelleme: 08/11/2020 15:19:19

Yurtiçi Kargo Plus taşıyıcı kazançları ve başvuru işlemleri online başladı

Yurtiçi Kargo geçtiğimiz aylarda pilot bölgelerde başlattığı YK Plus taşıyıcı hizmetini tüm Türkiye’de başvurulara açtı. Giderek artan taşımacılık ihtiyacını karşılamak için geliştirilen proje kapsamında, kendi aracı olan herkes taşıyıcı hizmeti verebilecek. Uygulamanın en güzel yanı ise çalışacak kişiler kendi çalışma gün ve saatlerini kendileri belirleyebiliyorlar. Bu uygulamayla birlikte asgari ücretin 2-3 katı kazanç sağlamanız mümkün!

Türkiye’nin en çok tercih edilen kargo firmalarından biri olan Yurtiçi Kargo yeni hizmetini resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Covid-19 süreciyle birlikte internet üzerinden alışveriş neredeyse 3 katına çıktı. Hal böyle olunca kargo şirketlerinde benzeri görülmemiş yoğunluklar yaşandı. Yurtiçi Kargo ise uygulamaya koyduğu YK Plus Taşıyıcı vatandaşlarımıza ek gelir imkanı sunuyor.

Yurtiçi Kargo YK Plus Taşıyıcı

Firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada: “Ülkenin en büyük kargo şirketinin iş ortağı ol! Aracın varsa taşıyıcı ol kendi işinin patronu ol! İş yerin varsa Teslimat Noktası ol, ek gelir kazan” ifadesine yer verildi. Paylaşılan bilgiye göre iller kapamında sınırlı sayıda çalışan alınacak. Kendi şahsi aracı olan kişiler yaptıkları teslimat başına ücret kazanacaklar. Amazon Flex benzeri bu uygulamayla birlikte vatandaşlarımız kendilerine ciddi anlamda bir ek gelir sağlayabilirler.

Yurtiçi Kargo YK Plus Taşıyıcı Kazançları Ne Kadar?

Şirket tarafından yapılan açıklamada ödemelerin teslimat başına yapılacağı belirtilmiştir. Ek bilgi olarak ise taşıyıcı olarak çalışanların 2 hatta 3 asgari ücret tutarına kadar kazanç sağlayabilecekleri belirtilmektedir. Buda yaklaşık 4500 TL – 7000 TL arasında bir gelire denk gelmektedir. İsterseniz şimdi kimler başvuru yapabilir, başvuru nasıl yapılır ve aranan kriterler nelerdir gibi merak edilen soruları hep birlikte inceleyelim.

YK Plus Taşıyıcı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yurtiçi Kargo taşıyıcılar için oluşturduğu resmi internet sitesi ykplus.info üzerinden tüm bilgilere ve başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Başvuru formunda kişisel bilgileriniz, yaşadığınız il, şirket türünüz, araç türünüz gibi bilgiler yer almaktadır. Formu doldurup gönderdikten sonra yetkililer yaşadığınız bölgede ihtiyaç olması durumunda sizi en yakın müdürlüğe davet ederek işin inceliklerini ve ayrıntılarını anlatacaklardır. Kısa bir oryantasyon eğitiminden sonra taşıyıcı olarak iş işinize başlamaya hazırsınız.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Yurtiçi Kargo Plus Taşıyıcı kategorisine herkes başvuru yapmak zorundadır ancak çalışacak kişinin şirket sahibi olması gerekmektedir! Yani Yurtiçi Kargo ile yapacağınız ortaklık için şirket çalışanı değil, iş ortağı konumunda olacaksınız. Eğer bir şirketiniz yoksa ve nasıl kurulacağı hakkında bir bilginiz yoksa, size telefonla ulaşacak olan yetkililer şirket kurma süreçleriyle ilgili sizleri bilgilendirecek ve yönlendireceklerdir.

Sistemin en güzel yanı, kendi çalışma günlerinizi ve çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Başınızda herhangi bir patron olmadan gün içindeki boşluk durumunuza göre çalışma performansınızı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Eğer bunu ek iş olarak değil, tam zamanlı bir iş olarak yaparsanız 7 bin liraya kadar bir kazanç elde edebilirsiniz. Tabi ki, aracınızın yıpranma, bakım, yakıt masraflarını hesaba katmayı unutmayınız.

Yurtiçi Kargo Taşıyıcı projesiyle ilgili düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı