Vodafone 1GB, 5GB ve 15 GB ücretsiz internet kampanyasını duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vodafone 1GB, 5GB ve 15 GB ücretsiz internet kampanyasını duyurdu

FİNANS

23 Eylül 2020 Çarşamba 19:12:16

Son Güncelleme: 23/09/2020 00:39:16

Vodafone 1GB, 5GB ve 15 GB ücretsiz internet kampanyasını duyurdu

Ülkemizin en çok tercih edilen operatörleri arasında yer alan Vodafone, 2020 Eylül, Ekim ayı ücretsiz (bedava) internet kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Vodafone yeni kampanyasıyla birlikte 1 gb, 3 gb, 5 gb, 8gb ve 15 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Üstelik ücretsiz internet haklarınızı birleştirerek yükseltebilirsiniz.

Türkiye’de en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Vodafone, müşterilerine ve yeni müşteri olacak kişilere çeşitli avantajlar sunuyor. Vodafone’un sunduğu avantajları arasında bedava internet seçenekleri de var. Vatandaşlar,Vodafone’un hangi şartlarda ücretsiz internet verdiğini merak ediyor. En çok araştırılan konulardan biri olan 2020 Vodafone ücretsiz internet paketleri haberimizde yer alıyor. İşte Vodafone bedava internet paketleri…

Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet almak isteyen vatandaşların başlıca operatör tercihlerinden biri olan Vodafone, birçok konuda vatandaşların yanında oluyor. Akıllı telefon kullanımının artışı ile birlikte paralel olarak artan internet kullanımı nedeniyle vatandaşlar internet paketlerinden ücretsiz bir şekilde yararlanmak istiyor. Vodafone ise müşterilere çeşitli kampanyalar da bedava internet hizmeti sunuyor. Sizler için Vodafone bedava internet hizmetlerinden nasıl yararlanacağını araştırdık. İşte Vodafone bedava internet paketleriyle ilgili tüm detaylar…

Vodafone Arkadaşını Davet Eden Müşterilere Bedava 15 GB İnternet Verecek

Vodafone müşterisi olan vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek, diğer operatörlerde olan kişileri Vodafone merkezine taşırsa 15 GB internet hediye edilecek. Faturalı hat sahibi olan müşteriler hiçbir ek ücret ödemeden bedava internet paketi elde edecek. Kişiler ne kadar çok müşteri getirirse o kadar çok internet paketi kazanabilecek.

VodafoneFaturalarını e- Faturaya Çeviren Müşterilere 1 GB Hediye İnternet Verecek

Kağıt israfının önüne geçmek isteyen Vodafone faturalı abonelerinin e-fatura hizmetine geçmesine teşvik etmek için yeni bir kampanya başlattı. Vodafone e-fatura hizmetine geçiş yapan müşterilere 1 GB internet paketi hediye edecek. e-fatura hizmetine geçiş yapmak isteyen vatandaşların, güncel e-posta adreslerini kısa mesaj olarak 7000’e göndermesi gerekmektedir. SMS yollayan müşterilerin kayıtları oluşturulacak. Kayıtlarının oluşturulmasının ardından faturaları artık dijital olarak gönderilecek. Faturasını e-posta olarak almayı kabul eden vatandaşlara bedava 1 GB internet paketi hediye edilecek.

VODAFONE YANIMDA UYGULAMASI 1 GB’DAN 5 GB’A KADAR BEDAVA İNTERNET VERİYOR

Vodafone, Vodafone Yanımda uygulamasını cihazlarını indiren müşterilere dönem dönem farklı internet paketleri hediye ediyor. Bu uygulamayı kullanan vatandaşlar, 1 GB’dan 15 GB’a kadar bedava internet kazanma hakkı elde ediyor.

VODAFONE BİR KEREYE MAHSUS OLMAK ÜZERE 8 GB İNTERNET HEDİYE EDİYOR

Vodafone, müşterilerine bir kereye mahsus olmak üzere 8 GB internet hediye ediyor. 8 GB bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey SUPER yazıp 3636 numaralı hattan kısa mesaj göndermektir. SMS’in ardından operatör tarafından gönderilen bilgi mesajından sonra aboneler bedava internet paketlerini kullanmaya başlayabilirler.

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ TESTİNİ ÇÖZEREK 3 GB İNTERNET KAZANABİLİRSİNİZ

Vodafone’unmüşterilerinin internet alışkanlıkları öğrenmek için hazırladığı Seviyorum İnterneti testini çözerek 3 GB internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey çok basit.https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/ adresine girerek internet alışkanlıklarımız ile ilgili sorulan soruları cevaplayın. Test bitiminde 3 GB ücretsiz internet paketinizi elde edeceksiniz.Testi çözerken hem eğlenecek hem de bedava internet kazanacaksınız.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı