Vakıfbank'tan DOLAR-TL Mevduat Hesabı Beğeniyle Karşılandı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank’tan DOLAR-TL Mevduat Hesabı Beğeniyle Karşılandı

FİNANS

9 Aralık 2020 Çarşamba 15:29:36

Son Güncelleme: 09/12/2020 15:29:42

Vakıfbank’tan DOLAR-TL Mevduat Hesabı Beğeniyle Karşılandı

Kamu banklarından biri olan Vakıfbank birikimlerini artırmak isteyen vatandaşlarımızın yanında! Ara dönemli mevduat gerisi hesabı ile vatandaşlarımız hem döviz hesaplarını hem de Türk lirası hesaplarına kazandırıyor! Peki ayrıntılar neler? Getiri oranı ne? arı hesap nedir? İşte habere dair tüm ayrıntılar;

Vakıfbank yeni kampanya başlattı! Yeni kampanya kapsamında vatandaşın bankadaki parası değerleniyor! Vakıfbank vatandaşlarımıza ara dönem getirili mevduat kampanyası sunuyor! Türk lirası dışında vatandaşlarımız dövizleri içinde yine bu kampanyadan yararlanabilirler! Vakıfbank kampanya kapsamında sunduğu faiz kazanç getirisini güncelledi! 1 yıl vadeli mevduat hesabın özellikleri yeniledi! İsteyenlere özel faiz sabit seçeneği de eklendi! İşte tüm ayrıntılar;

Bankada parası olanlar için Vakıfbank’tan kaçırılmayacak müjde kampanya geldi! Vadeli mevduat hesabı ile vatandaşlarımızın birikimlerinin değerini arttırabilir ve enflasyon karşısında koruyabilir! Uzun vadeli yatırım yapmak isteyen vatandaşlar için Vakıfbank aynı zaman ara ödeme imkânı da sunuyor! İşte kampanyanın özellikleri;

VAKIFBANK’IN YENİ TL DOLAR MEVDUAT HESABININ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank tarafından sunulan bu mevduat hesabından birikimleri Türk lirası ve dolar olan vatandaşlarımız yararlanabilirler. Aynı zaman da “ara dönem getirili mevduat hesabı” uzun vadeler için geçerlidir.

1 yıl vade ile müşteriler hesaplarını açabilir. Banka tarafından belirlenen dönemlerde de vatandaşlarımızın getirilerini dilerlerse kullanabiliyorlar.

Hesap Özellikleri Neler?

Hesap 1yıl vade ile TL/UDS/EUR cinsinden açılabiliyor

Vade boyunca ise sabit faiz ele alınıyor ve belirlenen dönemlerde vatandaşlarımıza faiz ödemesi sunuluyor.

Vatandaşlarımız ise getiri dönemlerini seçmekte özgürler. İsterlerse aylık, 3 ayda bir ve 6 ayda bir ödemeli olarak seçebilirler.

Vade boyunca hesaptaki faiz oranı ve faiz ödemesi değiştirilemez

Alt limit ise TL, EURO, DOLAR cinsi içinde 1.000 olarak belirlenmiş durumda.

Hesap üst limit yok

Vatandaşlarımız birden fazla hesap açabilirler.

ARA DÖNEM GETİRİLİ VADELİ MEVDUAT HESABI NEDİR?

Vakıfbank tarafından yeni başlatılan ara dönem getirili hesap kampanyası ile birlikte vatandaşlarımız ihtiyaçları için belirledikleri dönemde getirilerini kullanabiliyorlar. Bu hesap ile vatandaşlarımız uzun vade de birikim ve ara dönemler de kazanç alabiliyorlar.

VAKIFBANK ARI HESAP

Vatandaşlarımız ayrıca isterlerse Vakıfbank’ın arı hesabı ile de birikimlerini değerlendirebilirler. Bu kapsamda vatandaşlarımız günlük/aylık/yıllık vadeler belirleyebilir. Vakıfbank ise gelen vatandaşlarımıza 100 gün boyunca tanışma faizi uyguluyor.

Arı Hesap açmak içinse alt limit 5000 Türk lirası. Aynı zamanda vatandaşlarımız Amerikan doları ve Euro cinsinden de hesap açabilirler. Vatandaşlarımızın vadesine göre ise uygulanan faiz oranları değişiyor. Tüm bankaların mevduat faiz oranlarını ise vatandaşlarımızın sitemizdeki güncel tüm bankaların mevduat faizleri haberini okuyarak öğrenebilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı