Vakıfbank Kartsız Para Çekme ATM Limiti ve İşlemleri Nasıl Yapılır?
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank Kartsız Para Çekme ATM Limiti ve İşlemleri Nasıl Yapılır?

FİNANS

21 Aralık 2020 Pazartesi 15:59:13

Vakıfbank Kartsız Para Çekme ATM Limiti ve İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vakıfbank ATM üzerinden kartsız para çekme işlemleri 2021 yılında limit artışıyla devam ediyor. Pandeminin yayılmasıyla Vakıfbank kartsız para çekme işlemlerinin nasıl yapılacağı giderek önem kazandı. Nakit para çekme işlemleri, üst limitler ve tüm detayları bu yazımızda bir başlık altına topladık.

Vakıfbank ATM’lerden vatandaşlarımız kartsız işlemde yapabilir. Acil durumlarda kartı yanına almadığımız ya da evde unuttuğumuz zamanlar başımıza gelebiliyor. Fakat bu gibi durumlarda nakit sıkıntısı düşünmemize gerek yok. Vakıfbank ATM’lerinden vatandaşlarımız kolaylıkla kartsız da nakit çekimi yapabilirler. Bunun için gereken adımları ve yolları sizler için derledik. Ayrıntılar haberimizde;

Vakıfbank ATM üzerlerinden maalesef vatandaşlarımız SMS yolu ya da T.C kimlik numaraları ile nakit çekimi yapamazlar. Banka dolandırıcılık gibi önlemlerin önüne geçmek için QR kodu yöntemi ile nakit çekimine izin vermektedir. QR Kodu yöntemi içinse vatandaşlarımız Vakıfbank mobil uygulamasının teflonlarında yüklü olması ve hesaplarının var olması gerekmektedir. QR Kodu yöntemi ile vatandaşlarımız oldukça hızlı, kolay ve basit şekilde para çekimi yapabilirler. Ayrıca vatandaşlarımız kartsız olarak da para yatırma- çekme, ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Vakıfbank ATM Üzerinden Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Vakıfbank ATM üzerinden kart olmadan da nakit çekimi yapabilirsiniz. Bunun içinse telefonunuzun yanında olması yeterlidir. QR Kodu sistemi ile birkaç dakika içerisinde çok kolay bir şekilde işleminizihalledebilirsiniz.

QR KODU YÖNTEMİ

Vatandaşlarımız telefonlarında çok kolay bir şekilde nakit çekimi yapabilirler. Bunun içinse Vakıfbank mobil uygulamasının yüklü olması yeterlidir. İşte sizin için adım adım derledik;

  • Vatandaşlarımız öncelikle Vakıfbank mobil uygulamasına girmeli ve QR kodu ile işlemleri seçmeli
  • Daha sonra vatandaşlarımız mobil bankacılık şifresini girmeli
  • Daha sonra para çek/yatır kısmını seçmeli
  • Vatandaşlarımız buradan hesap seçimi ve miktarı yazdıktan sonra devam seçeneğine tıklamalı
  • Çıkan hareketleri doğruysa vatandaşlarımız onayla demeli
  • Daha sonra ise vatandaşlarımız telefonlardaki kodu Vakıfbank ATM’si üzerinde olan kod okuma kısmına yerleştirmeli
  • Vatandaşlarımız bu işlemler sonrasında parasını alabilirler

vakifbank-kartsiz-para-cekme-nasil-yapilir

ÇEKİM LİMİTİ

Vatandaşlarımızın ATM’lerden kartsız olarak yaptıkları işlemde çekim limitleri vardır. En az 10 Türk lirası en fazla ise 1 bin 500 Türk lirası çekim yapılabilir.

KARTSIZ İŞLEMLER

Vatandaşlarımız kartsız şekilde Vakıfbank ATM’lerinden nakit çekimi haricinde diğer işlemlerini yapabilirler. Bizde sizler için kartsız şekilde yapılacak tüm işlemleri derledik;

Kartsız İşlemler:

Vatandaşlarımız aşağıdaki işlemleri kart kullanmadan da yapabilirler;

  • Para Yatırma
  • Ödemeler: vatandaşlarımız fatura ödemelerini (su, doğalgaz, elektrik, telefon, ADSL, uydu) yapabilir. Ayrıca vatandaşlarımız SGK ödemelerini, Üniversite ile ilgili ödemelerini, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini ve son olarak da MEB ile ilgili ödemelerini gerçekleştirebilir.

Kredi kartı borcu ödeme: vatandaşlarımız kredi kartı borçlarını kartsız olarak ödeyebilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı