Türkiye Finans Bol Kepçe hesabı nedir? Hesap açma ve başvuru işlemleri
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Türkiye Finans Bol Kepçe hesabı nedir? Hesap açma ve başvuru işlemleri

FİNANS

24 Ekim 2020 Cumartesi 20:34:42

Türkiye Finans Bol Kepçe hesabı nedir? Hesap açma ve başvuru işlemleri

Vatandaşlarımız faizlerin tekrar artmasıyla birlikte tekrardan güncel mevduat getirilerine bakmaya başladılar. Eğer vatandaşlarımızın belli bir miktar parası varsa mevduat getirisi ile çok kolay geçinebilirler! Ya da vatandaşlarımız paralarının enflasyon karşısında erimesini istemiyor üstüne biraz da kazanmak istiyorlar en uygun banka fırsatlarını araştırıp mevduat faizlerini öğrenebilirler!

Türkiye Finans ise vatandaşlarımız için yüksek kar oranlı mevduat hesabı sunuyor. Türkiye Finans Katılım Bankası, vatandaşlarımızın mevut birikimlerini iki farklı şekilde değerlendirmelerine yardımcı oluyor.

Vade sonuna kadar getirinin paylaşıldığı katılma Hesabı ve güvenli kira geliri sunan Kira Sertifikasını tek hesapta bir araya getiriyor. Bol Kepçe Hesap ile vatandaşlarımıza kazandırıyor.

BOL KEPÇE HESAP NEDİR?

Bol Kepçe hesapla vatandaşlarımız bir ilk olan yenilik ile karşılaşıyorlar. Vatandaşlarımız birikimlerini Türkiye Finans Kira Sertifikası ve bununla birlikte Katılma Hesabı olmak üzere iki farklı yatırım aracı ile değerlendirme şansı elde ediyorlar. Bu sayede avantajlıkâr payı getirisinden yararlanma fırsatı yaşıyorlar.

Bu hesap ile vatandaşlarımızın birikimlerinin %30’luk bölümü yatırım hesaplarında Türkiye Finansın kira sertifikalarında olurken geri kalan ana paranın %70’lik bölümü de vatandaşlarımızın tercihine göre 31 ila 181 gün arasındaki vade aralığında oluyor. Bu sayede vatandaşlarımız doğru yöntem ile kâr payı getirisi elde etmiş oluyor.

Bol Kepçe Hesabın Özellikleri

Bol Kepçe Hesap sadece vatandaşlarımızın Türk lirası üzerinden işlem yapabilirler

Vatandaşlarımız hesapları 31 ila 181 gün arasında açtırabilir, aylık olarak açtırabilir dilerse 3 ve 6 aylık gibi vadeli süreler ile birlikte kırık vadeli olarak da açtırma şanslarına sahipler.

Vatandaşlarımızın hesap açılış limitleri ise en az 25 bin Türk lirası en fazla ise 500 bin Türk lirası olabilir.

Vatandaşlarımızın ise birikimlerinin %30’luk kesimi Türkiye Finans kira sertifikalarına geri alan %70’lik kesimi de katılım hesaplarında değerlendirilmekte.

Bol Kepçe Hesap Nasıl Açılır?

Vatandaşlarımızın Bol Kepçe Hesaplarını açtırmaları için yatırım hesabı ve katılma hesabı açtırmaları gerekmektedir. İki hesapta açıldıktan sonra tek hesap altına birleştirilebilirler. ​

Başvuru Nereye Yapılır?

Vatandaşlarımız başvurularını, Türkiye Finans Katılım şubelerinden yapabilir ya da internet şubesinden gerçekleştirebilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı