Türk Telekom 4 Bin TL - 8 Bin TL maaşla çalışacak en az lise mezunu personeller alacak
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Türk Telekom 4 Bin TL – 8 Bin TL maaşla çalışacak en az lise mezunu personeller alacak

FİNANS

11 Ekim 2020 Pazar 12:12:28

Son Güncelleme: 11/10/2020 03:37:55

Türk Telekom 4 Bin TL – 8 Bin TL maaşla çalışacak en az lise mezunu personeller alacak

Türk Telekom bünyesine farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere, en az lise mezunu personel alımı yapacağını resmi internet adresi üzerinden açıkladı. TürkiyeİşKurumu (İŞKUR) üzerinden yapılacak olan başvurular değerlendirilecek ve onay alan kişiler en az 4 bin lira maaş ile işe başlayacaklar. İlgili pozisyona göre maaşlar 8 bin liraya kadar çıkmaktadır.

Türk Telekom Anonim Şirketi ile Türk Telekom bayisi için yapılacak personel alımlarına internet üzerinden başvurulacak.

4-8 Bin TL Maaş İmkanı

TürkTelekom’un İŞKUR üzerinden yayımladığı satış temsilcisi ilanında, alınacak olan personellerin 4 ile 8 bin TL arasında maaş alacağı duyuruldu.

İŞKUR TÜRK TELEKOM İŞ İLANLARI

Türk Telekom tarafından geçici süreyle alım yapılacak meslek grupları şu şekilde:

Bilgisayar Donanım Teknolojisi Teknikeri

Türk Telekom, Bilgisayar Donanım Teknolojisi Teknikeri olarak, geçici süreyle çalışacak ilgili bölümlerden mezun personeller alacaktır. Başvuru yapacak adayların İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaparak randevu almaları ve randevu saatine uygun hareket etmesi gerekmektedir. Başvuru yapacak aday için 31 yaşından gün almamış olması şartı aranmaktadır.

Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Teknikeri

Türk Telekom, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Teknikeri pozisyonu için 30 yaşını doldurmamış adayları işe alacaktır. Başvuru yapacak adayların aynı şekilde İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden randevu alarak kendilerine verilen saatte görüşmeyi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Korona süreci nedeniyle tüm süreçler online platform üzerinden yapılacaktır.

ElektrikTeknikeri

Türk Telekom,Elektrik Teknikeri olarak alacağı personelleri yine İŞKUR sistemi üzerinden almaktadır. Bu pozisyona başvuracak adayların ilgili bölümlerden mezun olması ve İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden pozisyona başvuru yapması gerekmektedir. Bu pozisyon içinde 30 yaşını tamamlamamış olmak gerekmektedir.

ElektronikHaberleşmeTeknikeri

Türk Telekom,Elektronik Haberleşme Teknikeri pozisyonu için ilgili bölümlerden mezun, 30 yaşını doldurmamış personel alımı yapacaktır. Geçici süreli çalışma pozisyonu için başvurular İŞKUR sistemi üzeriden yapılacak.

Elektronik Teknolojisi Teknikeri

Türk Telekom,Elektronik Teknolojisi Teknikeri iş başvurusu için ilgili bölümlerden mezun, geçici süreyle çalışacak, 31 yaşıdan gün almamış personeller alınacak. Yapılacaklar alımlar aynı şekilde İŞKUR resmi internet sitesi üzeriden olacak.

Satış Temsilcisi başvurusu için gerekli kriterler

Satış Temsilcisi olarak görev yapacak kişinin;

  • Kurumsal müşteri portföyüne hakim olan ve kolayca yönetebilen
  • Hedef odaklı ve rasyonel düşünebilen
  • Müşteri edinebilme yeteneğine sahip olan
  • İkna kabiliyeti oldukça güçlü olan
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
  • Sahada bireysel ve kurumsal aktiviteleri gerçekleştirebilen biri olması gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yukarıda yer alan kadrolara başvurmak isteyen vatandaşların, https://esube.iskur.gov.tr adresine giriş yapması ve ‘İş İlanları’ yazan kısma tıklaması gerekmektedir. Açılan arama sayfasında ‘İşyeri Unvanı’ yazan kısma ‘TÜRK TELEKOM’ yazdığında karşısına iş ilanları çıkacaktır. Kişinin, kendisi için uygun olan pozisyonlara bu sayfa üzerinden başvuru yapması mümkündür.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı