TOKİ kurasız ev çekilişi! Ayda 533 lira taksitle ev sahibi olmak için son günler
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

TOKİ kurasız ev çekilişi! Ayda 533 lira taksitle ev sahibi olmak için son günler

FİNANS

5 Eylül 2020 Cumartesi 12:05:07

Son Güncelleme: 05/09/2020 12:05:35

TOKİ kurasız ev çekilişi! Ayda 533 lira taksitle ev sahibi olmak için son günler

Herkes ev sahibi olsun diye üç şehirde çekilişsiz kurasız ev çekilişleri devam ediyor. 2+1, 3+1 ev seçenekleriyle TOKİ, her bütçeye uygun konut seçenekleri sunuyor. Aylık 533, 655 ve 732 TL taksit seçenekleriyle sizde ev sahibi olabilirsiniz. 2020 yılında TOKİ kurasız ev çekilişiyle sizde konut sahibi olabilirsiniz.

Ülkemizde TOKİ Başkanlığı kapsamında dar gelirli ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmak adına projeler yapılmaktadır. Bu projeler kapsamında ise vatandaşlar uygun taksitler ve düşük peşinat ödemeleriyle birlikte ev sahibi olabilmektedir.

TOKİ Başkanlığı kapsamında 3 ilimizde kurasız bir şekilde açık konut satışı yapılmakta. Konutların ise şehirlere göre değişen ödeme seçenekleri mevcut. Satışa çıkan konutlar ise başvuru önceliğine dikkat edilerek satışa sunulacak. TOKİ Başkanlığında satışa sunulan konutlarda ise vatandaşlar için hem uygun ödeme planları mevcut hem de satışlar da sunulan bazı avantajlar var. İşte haberin ayrıntıları;

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kapsamında Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından duyurulu yapıldı. Yapılan duyuru da açık konut satışlarının büyük bir bölümünün başvuru sonuçlarının haziran ayında dolduğu belirtilmiş. Fakat bazı kurum projelerinin satışlarının devam etmekte olduğu açıklandı. Satışların bitiş tarihleri ise 30 Eylül olarak paylaşıldı. 30 Eylül tarihine kadar bu üç ildeki konut satışları devam edecek. İşte 3 ilde yer alan sosyal konut projelerine dair tüm ayrıntılar.;

Ankara, Kars ve Denizli illerimizde TOKİ tarafından düzenlenen açık konut satışları devam etmekte. TOKİ Başkanlığı kapsamında 3 farklı ilimizde bulunan 261 konutun açık satışı yapılacağı duyuruldu. Satışa çıkarılan evlerin ise TOKİ tarafından, 2+1, 3+1 ve 4+1 oldukları paylaşıldı. Satışların ise alt gelir ve orta gelir mensubu vatandaşlara yönelik olacağı belirtildi.

Ankara’da TOKİ Konut Satışları

Ankara ilimizde TOKİ başkanlığı altında konut satışları devam etmekte. Ankara’nın Sincan Saraycık mahallesinde yer alan TOKİ konutlarının satışlarının ayrıntıları ise paylaşıldı. Ayrıntılara göre 36 adet 2+1 konut satışı yapılırken 157 adet 3+1 konut satışı ve son olarak 19 adet 4+1 konut satışı yapılacak. Konut satışlarında ise vatandaşlarımıza 96 ay vade ile başlayan ve 120 aya kadar çıkan vade imkanları bulunmakta. Projelerde ise taksit tutarları 1 bin 62 Türk lirasından başlamakta. Fiyatlar ise yine konutların türüne göre değişmekte.

Denizli TOKİ Konut Satışı

Bir diğer TOKİ satışlarının devam ettiği ilimiz ise Denizli. TOKİ Başkanlığı’nda devam eden Denizli’deki konut projeleri kapsamında 39 adet konut vatandaşlarımız için satış kapsamında bulunuyor. Konutların tamamı ise alt gelir grubuna mensup vatandaşlarımız için temin edilecek. 39 adet konut ise 2+1 şeklinde inşa edilmiş durumda. 180 ay vade seçeneği bulunmakta. 12 ay peşinatla satılan sosyal proje konutlarında aylık taksit tutarları ise 792 Türk lirasından başlamakta ve 931 Türk lirasına kadar çıkmakta.

Kars TOKİ konut Satışı

TOKİ satışlarının devam ettiği son ilimiz ise Kars. Kars ilinde inşa edilen ve TOKİ Projesi olarak satılan 9 adet konut bulunmakta. TOKİ projeleri kapsamında ev sahibi olmayı düşünen vatandaşlarımız içinse iki seçenek bulunuyor. Konutlardan 2 tanesi 2+1 ve 7 tanesi ise 3+1 şeklinde. Vatandaşlarımıza ise 180 aya kadar vade imkânı tanınmakta. Aylık taksit tutarları ise 533 Türk lirasından başlayıp 655 Türk lirasına kadar çıkabiliyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı