Tecrübe şartı yok! Evden çalışarak 1000 TL kazanabilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Tecrübe şartı yok! Evden çalışarak 1000 TL kazanabilirsiniz

FİNANS

12 Ağustos 2020 Çarşamba 10:12:55

Son Güncelleme: 12/08/2020 02:06:28

Tecrübe şartı yok! Evden çalışarak 1000 TL kazanabilirsiniz

İŞKUR istihdamı arttırmak üzere evden çalışarak para kazanmak isteyen vatandaşlarımıza yeni bir iş imkanı sunuyor. Evde paketleme işi yaparak ayda ortalama 1000 lira kazanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir tecrübe şartı yok.

Ülkemizdeki tüm vatandaşları iş sahibi yapmayı hedefleyen İŞKUR, ev kadınlarına da iş imkanı sağlıyor.Ev kadınlarına sunulan evden paketleme işiyle birlikte ev kadınları hem tecrübe ediniyor hem de düzenli gelir elde ediyor. Günde birkaç saat ayırarak; nikah şekeri, sabun gibi eşyaları paketleyerek 1000 liraya varan gelir elde edebilirsiniz. İşte İŞKUR’un sunduğu evden paketleme işiyle ilgili tüm detaylar…

Topluma istihdam sağlamayı amaçlayan İŞKUR, yeni çalışmalar yapmaya devam ediyor. Ev kadınlarına özel sunulan evde yapılabilecek paketleme işlerine başvurular başladı. İŞKUR’un sunduğu evde paketleme işi sayesinde günde sadece birkaç saatinizi ayırarak en az 600 TL kazanabilirsiniz. Evde paketleme işi kapsamında sabun yapımı, kına paketleme, poşetleme, ambalajlama, dikiş gibi el becerisi gerektiren işler yapılıyor. İŞKUR sayesinde hem kadın istihdam oranı artış gösteriyor, hem de kadınlar düzenli bir gelir elde ediyor.

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

İŞKUR evde paketleme kapsamında sabun yapımı, nikah şekeri yapımı, bitki çayı paketleme, tel toka kutulama, gömlek yakası dikme gibi tekstil işleri, cetvel seti yapımı, poşet katlama, ürün ambalajlama, paketleme, takı tasarımı, mandal montajı, peçete halkası yapma gibi el işleri yapılarak para kazanmak mümkün oluyor.

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİNE NASIL BAŞVURULUR?

Bulunduğunuz bölgedeki İŞKUR şubesine giderek, evde paketleme işine başvurabilirsiniz.

Gittiğiniz İŞKUR şubesindeki iş ve meslek danışmanlarıyla görüştüğünüzde “İŞKUR evde ek iş başvuru” formunu doldurmanız gerekiyor. Eğitim durumunuz, kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz istenerek”İş Arayan Kaydı”nız oluşturulur.

Kayıt sırasında doğru iletişim bilgilerini vermeniz ve iletişim bilgileriniz değiştiği durumda İŞKUR kaydınızı güncellemeniz çok önemli. Çünkü size uygun bir paketleme işi bulunduğunda size kayıt sırasında verdiğiniz iletişim bilgilerini kullanarak haber veriliyor.

Kriterlerinize uygun bir iş bulunduğunda SMS ile bilgilendirilirsiniz. Kabul mesajı gönderdiğiniz takdirde evde paketleme işine başlayabilirsiniz.

EVDE PAKETLEME İŞİYLE NE KADAR PARA KAZANILIR?

İş ve meslek danışmanlarının yönlendirmesiyle birlikte İŞKUR’un yetenek havuzuna aktarılırsınız. Size uygun bir iş bulunduğunda kabul etmeniz durumunda, işin mahiyetine göre en az 600 lira olmak üzere genelde 1000 lira civarı para kazanmak mümkün oluyor. İyi bildiğiniz ve el yatkınlığınız olan işleri kabul ettiğiniz sürece günde sadece birkaç saatinizi ayırarak 1000 liraya varan gelir elde edebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı