SMS ile Kredi Veren 4 Banka Anında Onay
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

SMS ile Kredi Veren 4 Banka Anında Onay

FİNANS

22 Mayıs 2020 Cuma 23:24:21

SMS ile Kredi Veren 4 Banka Anında Onay

SMS kredi veren 4 banka hangisidir? En kolay ve aynı gün onaylı SMS kredi başvurusu yapacağınız 4 banka ve başvuru şartları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Mesajla kredi başvurusu yapacağınız zaman bu bankalardan kredi kullanabilirsiniz.

SMS kredi veren 4 banka hangisidir? En kolay ve aynı gün onaylı SMS kredi başvurusu yapacağınız 4 banka ve başvuru şartları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Mesajla kredi başvurusu yapacağınız zaman bu bankalardan kredi kullanabilirsiniz.

Kolay kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankalardan SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olursanız hemen kredi kullanabilirsiniz. Mesaj atarak kredi başvurusu yapmak, sizin bankadan en fazla ne kadar onay alacağınızı gösterecektir. Bu şekilde bankaya gitmeden kredi olup olmadığını görebilirsiniz. Her bankanın hemen hemen kendine özel kredi kampanyaları vardır. Kredi kampanyalarından SMS kredi başvurusu yapacak olan kişiler hızlı onay veren ve kesin onay veren bankalardan başvuru yapmak istemektedirler. Eğer sizinde kredi sicilinizde sıkıntı yoksa ve bankalardan SMS atarak kredi başvurusu yapmak istiyorsanız sizlere bu kredi başvurusu için en kolay kredi veren bankaları hazırladık. İşte detaylar.

Denizbank SMS ile 55.000 TL İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin banka şartlarına uygun olmaları durumunda ilk başvuru yapacakları yerlerden birisi Denizbank olabilir. Bu bankadan 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişiler, kendi cep telefonlarından 3280’e mesaj atarak ne kadar kredi onayı alacağını görebilirler. Denizbank SMS kredi başvurusu yapacak olan kişiler Kredim TC KİMLİK yazdıktan sonra 3280’e bu şekilde başvuru yaparsa 5 dakika içinde hemen kredi sonucu gelecektir. Kredi onayı alırsanız bankaya kimlikle giderek onaylanan bu kredileri hemen kullanabilirsiniz.

Aktifbank 40.000 TL İhtiyaç Kredisi

Özellikle bu bankadan kredi notu düşük olan kişilerin kredi başvurusu yapacağını söylemek istiyoruz. Daha önce sadece internet sitesi üzerinden kredi kullandıran bu banka 40.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi imkanını SMS atarak da artık gündeme sokmuştur. Kredi başvurusu yapmak için Kredi yazıp TC KİMLİK numaranızı 3050’ye mesaj atarsanız anında kredi değerlendirmesine girebilir ve kredi onayı almanız durumunda banka şubesine gitmeden kredinizi adresinizde kullanabilirsiniz. Aktifbank 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için şartlar uygun olursa bu kredileri kullanırken 3 ay vadeli olarak ertelemeli kredi de kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank 50.000 TL İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank üzerinden de SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak bu bankanın kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz. Kredi onayı aldığınızda banka size bir mesaj gönderecektir. Bu gönderilen mesajda banka size bir limit verecektir. Limite göre kredinizi en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz. Alacağınız kredi 60 ay vadeye kadar verilmektedir.

Fibabanka 20.000 TL İhtiyaç Kredisi

Fibabanka üzerinden de SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı 3422’ye mesaj atmanız yeterlidir. Bu bankadan kredi başvurusu yaptığınızda Fibabanka politikalarına göre onay alacaksınız. Kredi onayı alan müşteriler onaylanan limit kadar krediyi 60 ay vadeye kadar en yakın banka şubesinden kullanabilirler. Fibabanka SMS ile kredi onayı almak istiyorsanız kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekmektedir.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı