SGK ve Bağkur emeklilerine anında 1.500 TL veriliyor! ATM'den hemen çekebilirsiniz
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

SGK ve Bağkur emeklilerine anında 1.500 TL veriliyor! ATM’den hemen çekebilirsiniz

FİNANS

28 Ekim 2020 Çarşamba 17:12:59

Son Güncelleme: 28/10/2020 13:52:16

SGK ve Bağkur emeklilerine anında 1.500 TL veriliyor! ATM’den hemen çekebilirsiniz

SGK-SSK ve Bağkur’lu olan emekliye 1.500 Türk Lirası veriliyor ve beklemeksizin hemen ATM’den çekebiliyorsunuz. Yapı Kredi bankasının vatandaşa sunduğu bu avantaj ile dikkatleri üzerine çekti  ve vatandaşların merak konusu haline geldi. İşte emeklilere yapılan 1.500 lira ödemenin ayrıntıları ve merak edilen tüm detayları.

Birçok banka emekli vatandaşlarımıza maaşlarını banka üzerinden aldıkları için promosyon ödemesi yapıyor. Bu bankalardan yine bir tanesi de Yapı Kredi.

Yapı Kredi bankası maaşını Yapı Kredi ile alan vatandaşlara promosyon ödemesi yapacağını duyurdu!

Salgın döneminde giderleri artan emekli vatandaşlarımız çeşitli kampanyaları takip etmeye başladı. Bankalar sık sık kampanyalar düzenliyor ve emekli vatandaşlarımıza promosyon ödemesi yapıyorlar. Emekli vatandaşlarımız da bunları takip ederek her yıl 2 defa promosyon ödemesi alabilirler.

Bu kampanyadan ise SSK ve BAĞ-KUR emeklisi olan her vatandaşımız yararlanabilecek. Peki kampanya koşulları neler? Aranan şartlar ne?

Yapı Kredi bankası aylık olarak net maaşı 2 bin 500 Türk lirası üstünde olan emekli vatandaşlarımıza 1 bin 500 Türk lirası promosyon ödemesi yapacağını açıkladı.

1500 TL PROMOSYON ÖDEMESİ

Peki ya vatandaşlarımızın maaşları 2 bin 500 Türk lirası altındaysa promosyon alamayacaklar mı? Hayır vatandaşlarımız yine promosyon alacak fakat sadece ödenecek olan tutar değişecek. Tam liste ise şu şekilde;

Aylık net maaşları 2 bin 500 Türk lirası ve üstü olan emekli vatandaşlarımız 1 bin 500 Türk lirası promosyon

Aylık net maaşları 1 bin 500 Türk lirası ve 2 bin 500 Türk lirası arasında olursa 1 bin 250 Türk lirası promosyon

Son olarak emekli maaşları 1 bin 500 Türk lirası altında olan vatandaşlarımız da 1 bin Türk lirası nakit promosyon ödemesi alacaklar

Yapı Kredi aylık net maaşları 2 bin 500 TL ve üzerinde olan emeklilere 1.500 TL promosyon ödüyor

ŞARTLAR NELER?

Yapı Kredi tarafından sunulan tek şart ise emekli maaşını Yapı Kredi ile alıyor olmak. Vatandaşlarımız promosyon ödemelerinden yararlanmak için maaşlarını herhangi bir Yapı Kredi şubesine giderek taşıyabilirler.

EMEKLİLİK PAKETİ

Yapı kredi tarafından yapılan açıklamalara göre maaşlarını, SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı üzerinden alan vatandaşlarımız banka müşterisi oldukları zaman Emeklilik Paketi’nden de yararlanacaklar. Bu kapsamda ise kendilerinden Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel internet şubesi ve Yapı Kredi ATM’lerinden yapılacak olan havale işlemlerinden ücret kesilmeyecek.

Ayrıca emekli müşteriler yine Türk lirası birikimleri için ilk 6 aya özel hoş geldin faizi ile çok daha uygun bir mevduat hesabına sahip olacaklar. Yine bunun yanında vatandaşlarımıza bireysel ihtiyaç kredileri de özel indirim oranları ile sunulacak.

Bunun yanı sıra Yapı Kredi çok özel bir imkân daha sunuyor. Emekli vatandaşlarımız Medline acil sağlık hizmeti üyeliğinden 1 yıl boyunca ücretsiz yararlanabiliyorlar. Bu üyelikle vatandaşlarımız doktorlu kara ambulansı ve telefonda tıbbi danışmanlık hizmetlerini alabilirler.

EMEKLİ MAAŞIMI NASIL TAŞIRIM?

Vatandaşlarımızın ise Emekli maaşlarını şubeye gitmeden de taşıyabilirler. Hali hazırdan banka müşterisi olanlar Yapı Kredi mobil uygulamasında, Bireysel internet şubesinden ya da 444 0 444/0850 222 0 444 Müşteri İletişim Merkezi’nden işlem yapabilir ve promosyonlarını talep edebilirler.

Banka müşterisi olmayan vatandaşlarımız ise E-devlet ile maaşlarını şubeye gitmeden Yapı Kredi’ye taşıyabilirler.

SGK-SSK ve Bağkur’lu olan emekli vatandaşa bin 500 Türk Lirası nakit promosyon seçeneğinden  yararlanmak için ne yapmak gerekiyor, gerekli şartlar neler? Milyonlarca emekli vatandaşı ilgilendiren haber Yapı Kredi’den geldi. Yapı Kredi bankasının emeklilere sunmuş olduğu promasyon dikkatleri üzerine çekti ve ayrıntılar araştırılmaya başlandı. Emeklilerin 1500 TL tutarında verdiği promosyondan yararlanmak için neler yapması gerekiyor? Başvuru şartları nedir? Merak edilen bütün soruların cevabı haberimizde..

YAPI KREDİ’DEN 1.500 TL NAKİT PROMOSYON ŞARTLARI?

Yapı Kredi, Türkiye’deki binlerce emekli vatandaşa özel, yaşamlarını daha kolay geçirmeleri adına teklifler sunmaya devam ediyor.

Yapı Kredi’den yapılan açıklamaya göre, devam eden kampanya ile emekli maaşları için Yapı Kredi’yi tercih eden vatandaşlar bir aylık net maaşları 2. 500 TL tutarı ve üzerinde ise 1.500 Türk Lirası,  bin 500-  iki bin 500 Türk Lirası arasındaysa bin 250 Türk Lirası, bin 500 TL tutarına kadar ise bin Türk Lirası  ile maksimum nakit promosyon ödemesini kazanıyor.

Müşterilerini taleplerine göre çözümler sunan banka, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’ndan emekli olmuş olan Yapı Kredi müşterilerinden Emeklilik Paketi ile Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi  ve ATM’lerden yaptıkları havalelerden ise ücret talep etmiyor.

Emekli maaş müşterileri, Türk Lirası birikimlerine özel 6 ay hoş geldin faizi alıyorken, bireysel ihtiyaç kredilerini ise kendilerine özel indirimli olarak kullanabilme hakları var.

Yapı Kredi müşterisi olan emekliler vatandaşlar, ücretsiz düzenli ödeme ile EFT ve havale imkanından faydalanabiliyorlar. Yapı Kredi Bankası müşterilerine Medline acil sağlık hizmeti ile doktorlu kara ambulansını ve telefonla tıbbi danışmanlık hizmetlerin de bir yıl süresince ücretsiz olarak kullanabiliyorlar.

Diğer yandan, Yapı Kredili emekli vatandaşlar, şubeye gitmeden, oldukları yerden Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi veya ATM’lerden ya da Müşteri İletişim numarası aracılığı ile emekli maaşlarını Yapı Kredi’ye kolayca  taşıyabiliyor ve promosyon taahhüdü verebiliyor.

Yapı Kredi müşterisi olmayan emekli vatandaşlar ise e-Devlet  sitesinden maaşlarını Yapı Kredi’ye taşıyabiliyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı