Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Şekerbank ve Vodafone Çiftçilere Özel Kampanya

FİNANS

11 Mayıs 2020 Pazartesi 20:13:11

Şekerbank ve Vodafone Çiftçilere Özel Kampanya

Covid-19 salgını sonrasında ekonomik olarak olumsuz etkilenen çiftçilerimiz için Şekerbank ve Vodafone ortaklığında yeni bir kampanya düzenlendi. Vodafone Çiftçi Kulübü üyelerine özel yüzde 15 indirim fırsatı ve çeşitli avantajlarla ilgili tüm detayları haber detayımızda bir araya getirdik.

Şekerbank ve Vodafone ortaklığında çiftçilere özel fırsatlar getirilmekte. “Dijital Çiftçi, Kazanan Çiftçi” platformu kapsamında, çiftçilerin dijital ortamlar da seslerinin duyurulmasını hedefleyen platform aynı zamanda çiftçilerin finansal kaynaklara erişimi de kolaylaştırmakta. Şekerbank ve Vodafone iş birliğinde geçekleştirilen bu platformla, üretimin sürdürülebilirliği gibi hayati konular adına Şekerbank çiftçilerin topraklarını veya köylerini bırakıp gitmelerinin önüne geçmek için oluşturduğu “Aile Çiftliği Bankacılığı” kapsamında finansman ürünlerde, Vodafone Çiftçi Kulübü üyelerine özel yüzde 15’e varan faiz indirimi fırsatları sunmakta. Ayrıca bu fırsatlar yanında çiftçiler, Vodafone cep telefon faturalarını da faizsiz şekilde hasat zamanında ödeme seçeneğine de sahip oluyorlar.

İŞTE KAMPANYANIN TÜM AVANTAJLARI

Vodafone ve Şekerbank iş birliğinde hazırlanan kampanya sayesinde;

Vodafone Çiftçi Kulübüne (VFÇK) üyelerine özel olarak, Şekerbank tarafından düzenlenen Aile Çiftliği kredi ürünlerinde yüzde 10 faiz oranı indirimi fırsatı Çiftçi Kulübe üye olunduktan sonra ise vatandaşlarımız yüzde 10 oranındaki faiz indirimlerinden yararlanabilmektedir.

Çiftçi Vodafone Fatura KMH ürünü sayesinde ise çiftçilerimiz “Tüm Yıl Konuş, Hasat Zamanı Faizsiz Öde”kapmayasındanyararlanabilmekteişte kampanyanın ayrıntıları;

Vodofane faturalı hattı bulunan çiftçilerimiz ya da hatlarını Vodafone’a taşıyan çiftçilerimiz, Şekerbank’ta KMH hesabı açtırıp, otomatik ödeme talimatı verdiklerinden sonra, çiftçilerimiz aylık telefon faturaları Şekerbank tarafından ödenmektedir. Çiftçi vatandaşlarımız ise, hasat zamanı gelince hiçbir faiz oranına maruz kalmadan sadece faturalarının “ana para” borcunu ödemektedirler.
Özetlemek gerekirse, çiftçi vatandaşlarımız kendi ve ailelerine ait bir yıllık Vodofane hattı üzerinden yaptıkları faturaları düzenli ve faizsiz olarak yılda 1 kez ve tek seferde hasat zamanında ödeyebilecekler.

Vodafone Çiftçi Kılavuzu aplikasyonu üzerinden başvuru yapan kulüp üyelerine ise Şekerbank’ın Aile Çiftçiliği kredi ürünlerinde yüzde 15 faiz oranıyla indirim fırsatı elde edecekler.
Çiftçi vatandaşlarımız başvurularını Vodafone Çiftçi Kılavuzu üzerinden gerçekleştirirse, yüzde 15 faiz oranı indiriminden de yararlanabilecekler.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

• Çiftçiliğe, arıcılığa veya su ürünlerine ait kayıt belgesi olan vatandaşlarımız
• Hayvan İşletme Belgesi veya İşletme Tescil Belgesi olan vatandaşlarımız
• Örtü Kayıt Belgesi veya Çiftçilik Belgesi olan vatandaşlarımız
• Vodafone faturalı hat sahibi olan veya hattını Vodafone’a taşıyan vatandaşlarımız

Vatandaşlarımız kendi adlarına kayıtlı olan Vodafone hatları ile ve aile üyeleri adına açılmış olan Vodafone Kredili Mevduat Hesabı’na otomatik ödeme talimatı vererek faturalarını tek seferde faizsiz şekilde Hasat Zamanı ödeyebilirler.

Vodafone Çiftçi Kulübü’ne üye olan vatandaşlar ise Aile Çiftçiliği kredi ürünlerindeki faiz oranı indirim avantajlarından ve ‘Tüm Yıl Konuş Hasat Zamanı Faizsiz Öde’ kampanyasından faydalanabilirler. Vatandaşlar ise başvurularını diledikleri Şekerbank şubelerinden gerçekleştirebilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı