QNB Finansbank Emeklilere 1300 TL Nakit Promosyon Ödemesi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

QNB Finansbank Emeklilere 1300 TL Nakit Promosyon Ödemesi

FİNANS

21 Aralık 2020 Pazartesi 16:36:57

Son Güncelleme: 21/12/2020 16:37:06

QNB Finansbank Emeklilere 1300 TL Nakit Promosyon Ödemesi

QNB Finansbank, emekli maaşını 3 yıllık sözleşme ile birlikte kendi bankasından alacak olan tüm emekli vatandaşlara bin 300 TL tutarında nakit para verecek! Tüm koşular ve diğer detaylar banka tarafından açıklanırken, emekli vatandaşlar ise ek gelir haberine yoğun ilgi gösteriyor.

Finansbank’ın emekli vatandaşlara ve müşterilerine özel olarak sunduğu imkanları sizler için haberimizde toparladık … İşte bankanın müşterileri için sunduğu imkanlar ve emekliler için promosyon haberimiz.

Finansbank’ın yapmış olduğu açıklamaya göre, vatandaşlar telefonlarından çok kolay bir şekilde kendileri dijital onay vererek şubeye gitme şartı bile olmadan maaşlarını oturdukları yerden QNB Finansbank’a taşıyabilecek.

QNB FİNANSBANK EMEKLİLERE 1300 TL ÖDEME!

Maaşını QNB Finansbank üzerinden alma sözü veren emekli vatandaşlar; belirli aralar ile bankadan paralarını nakit bir şekilde promosyon tutarlarını rahatça çekebilecekler. Üstelik sözleşme sonunda ise emekli maaşlarına aldıkları zam ile birlikte promosyon tutarları da her yıl düzenli bir şekilde artış gösterecek. Bankaya bile gitmeden sadece maaş hesapları ise; QNB Finansbank mobil uygulaması, çağrı merkezi ve e-Devlet üzerinden çok kolay bir şekilde değiştirilebilecekler.

QNB FİNANSBANK MÜŞTERİLERİ TÜM BANKLARDAN ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE PARA ÇEKEBİLECEK

QNB Finansbank müşterisi olan kişiler; Türkiye’deki bütün bankalarda öncelikli bir şekilde hizmet alabilecekler. Bunlara ek olarak bir de, Finansbank bütün müşterilerine tüm bankalardan 2 kere ücretsiz olmak üzere para çekme hakkına sahip olacaklar . Bu olanakların yanı sıra ise , EFT ve havale işlemleri de tamamen ücretsiz olacak Finansbank tarafından müşterilerine sunduğu bu opsiyonlar ve olanaklar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı banka müşterileri ise durumdan oldukça memnun.

Maaşını taşıyan emekli vatandaşlar, Finansbank ile 3 yıllık sözleşmeyi kabul ettikleri takdirde maaş oranlarına göre belirlenmiş nakit promosyon paralarını bankadan rahat bir şekilde alabilecekler. Üstelik emeklilere sunulan bu promosyonlar, bin 300 TL’ye kadar ulaşabilecek. QNB Finansbank tarafından açıklanan bu müjdeli haber sayesinde emekli vatandaşların alıcak oldukları promosyon ile biraz daha rahat nefes alabileceklerini söyleyebiliriz

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı