KDV'den Muaf İş Yeri ve Arsa Satışları Yüzde 25 İndirim 24 Ay Vadeyle Başlıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

KDV’den Muaf İş Yeri ve Arsa Satışları Yüzde 25 İndirim 24 Ay Vadeyle Başlıyor

FİNANS

8 Kasım 2020 Pazar 20:53:38

KDV’den Muaf İş Yeri ve Arsa Satışları Yüzde 25 İndirim 24 Ay Vadeyle Başlıyor

Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret Anonim şirketi bulunmuş olduğu açıklamada Bursa’nın Osmangazi İlçesi, Şırnak’ın ise Silopi ve Hakkari’nin de Yüksekova ilçelerinde yer alıyor olan gayrimenkullerini satacağını duyurdu. Ankara ilinde  ve Hakkari ilinde gerçekleştirilecek ihale işlemlerine ilişkin tüm bilinmesi gerekenler haberimizde.

Emlak Konuttan yeni bir gayrimenkul satış ilanı geldi.  Resmi İlan Portalı üstünden halka duyurulan ilanlar kapsamında iş yeri ve arsa satışı yapılacağı açıklandı. İş yeri satış için duyurusunda arsa için satış duyurusuna ilişkin bilgiler nelerdir? İhale ne zaman, hangi gün yapılacak? Ödemeye ilişkin bilgiler nelerdir?  Bütün bu merak edilen soruların cevapları haberimizde..

EMLAK KONUT’TAN ARSA VE İŞ YERİ SATIŞINA DAİR AÇIKLAMA GELDİ

Emlak Konut yönetimince ilan edilen satış duyurusunda ihalenin ne şekilde olacağı,  satılacak olan iş yerlerinin, arsaların konumları hakkında bilgiler verildi. Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketleri satışlara dair yaptığı açıklamasında, “Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., Bursa ilinin Osmangazi ilçesine ve Şırnak ilinin Silopi ilçesine ve Hakkari ilinin Yüksekova ilçelerinde 16 adet iş yeri ve 20 arsanın satışını ihale yolu ile gerçekleştirecek. Belirlenen tarih ise 19 Kasım 2020 saat 11:00’da Ankara ve Hakkari’de yapılacak olan satış ihalesi, İstisna ve Kapsam Dışı İhaleler usulüyle yapılacak.” açıklamasında yaptı.

İş yeri İçin Satış Duyurusuna ilişkin bilgiler

Arsa  İçin Satış Duyurusu ilişkin bilgiler

ÖDEMEYE İLİŞKİN BİLGİLER

Emlak Konut’un yayımlamış olduğu muhammen bedel listelerinde 16 adet iş yeri için fiyatların 81 bin 775 Türk Lirasından başladığı belirtildi. Satışların ise KDV’den muaf ve aynı zamanda açık artırma usulü ile satışların yapılacağın duyurdu. Arsa satışlarına ilişkin de bilgi sağlayan kurum satışların 234 bin Türk Lirasından başlayacak olduğuna dair bilgiler verdi.

İHALE TARİHİ NE ZAMAN?

Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş tarafından yapılan açıklamada ihalelin yapılacağı günün 19 Kasım 2020 Perşembe  günü olarak duyurdu. Bu tarihe konuya ilgili olan vatandaşların başvuru yapması gerekiyor. Bu bilgiler dışında ödemelere dair sunulan imkanları açıklayan Emlak konut %25’i peşin ödeme olmak üzere 24 ay vade seçeneğinin olduğunu da  bildirdi.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı