Halkbank Pos Destek Hattı İletişim – Müşteri Hizmetleri Numarası
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Halkbank Pos Destek Hattı İletişim – Müşteri Hizmetleri Numarası

FİNANS

21 Aralık 2020 Pazartesi 15:31:51

Halkbank Pos Destek Hattı İletişim – Müşteri Hizmetleri Numarası

Halkbank Pos Destek iletişim hattı üzerinden esnaflarımız ve tüm vatandaşlarımız pos cihazıyla ilgili soru, görüş ve şikayetlerini iletebilirler. Bu yazımızda POS Destek hattına hızlı bağlanma, müşteri hizmetleri numarası ve sorunlarınızı nasıl çözebileceğinize ilişkin soruları yanıtlayacağız.

Halkbank pos destek 0 212 365 75 85 no’lu telefon numarasıdır. Bu numara üzerinden hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Pos destek hattına nasıl bağlanılır?

Çeşitli işletmelere POS ve POS cihazı ve yazar kasa POS sağlayan Halk Bankası Pos Destek Hattı sayesinde sorunlarınıza ilişkin destek alabilirsiniz. Pos destek hattı hangi zamanlarda kullanılır? Halkbank’ın üye iş yerlerinde kullanılan sanal pos, pos cihazı ve yazar kasa gibi ürünlere ilişkin her çeşit arıza, şikâyet, istek veya sorunlarla gibi konularda hizmet sunmaktadır. Cihazlarda arıza çıkarsa eğer POS destek hattı aranılır ve teknik servis talep edilir, cihazın iptaline ilişkin olan başvuruları da Pos Destek Hattı üzerinden sağlanmaktadır.

Halkbank küçük işletmeler için ve esnafa destek olmak amacı ile Ekonomik POS ürününü geliştirmiştir. Halkbank ekonomik pos ücretleri, işletme de eğer sadece ve sadece peşin işlem yapılıyorsa Peşin İşlem Paketi, eğer taksit halinde işlem yapılıyorsa Taksitli İşlem Paketi gibi paketlerin istek ve içeriğine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bunun haricinde Halkbank tarafından KOBİ müşterileri için;

Sanal Pos

Mobil Pos

ADSL Pos

Dial-Up Pos ve GPRS Pos gibi müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre ayarlanırken, pos cihazları ile ilgili net bilgileri bankadan öğrenebilirsiniz.

halkbank-pos-destek-hatti

Halk Bankası POS Destek Hattı Hızlı Bağlanma

0 212 365 75 85 numarayı tuşlayarak Halkbank Pos Destek iletişim hattı ile 7/24 bütün işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda, çekim yapmış olduğunuz slip üzerinde yer almakta olan iş yeri kodu ya da  müşteri numarası ile istediğiniz işlemi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu numara sadece  KOBİ’ler için pos destek işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Halkbank POS Rulosu Talebi

Pos destek numarası ile POS rulosu talebinizi rahat bir şekilde oluşturabilirsiniz. POS cihazından  İş yeri menüsü üzerinden, POS Destek hattı ile de ise Rulo Talebi menüsünden işlem yaparak ücretsiz olacak olan POS rulosu talebinizi oluşturabilirsiniz.

Halkbank POS Komisyon Oranları

POS komisyon oranları, aylık ciro limitine uygun olacak şekilde değişiklikler görülebilmektedir. Halkbank, toplam olarak 3 tip pos seçeneği sunup buna göre oranlar belirlerken, müşterinin tercihine  göre uygulanıla Halkbank POS komisyon oranları ise aşağıdaki gibidir:

% 1,99, %2,39,  %2,79, %3,29 oranlarıdır. Sizde yukarıdaki iletişim numaraları üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanarak POS Destek hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı