Ev alacaklara yüzde 20 indirim 0,69 faiz oranı ve 240 ay vade imkanı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ev alacaklara yüzde 20 indirim 0,69 faiz oranı ve 240 ay vade imkanı

FİNANS

5 Kasım 2020 Perşembe 15:22:16

Ev alacaklara yüzde 20 indirim 0,69 faiz oranı ve 240 ay vade imkanı

Kamu Bankaları ev sahibi olmak isteyenler için Kasım ayında çok cazip bir kampanya düzenledi. Ev alacaklara %20 indirim üzerine yüzde 0,69 faiz oranıyla konut kredisi imkanı tanınıyor. Üstelik 240 ay vadeyle kiradan daha ucuza ev sahibi olabilirsiniz. Halkbank ve Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan konut satışlarıyla ilgili tüm merak edilenleri bir araya getirdik.

Geçtiğimiz dönemler de ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için birçok fırsat ve kampanya düzenlenmişti. Bankaların düşük faizli kredilerinden, TOKİ’nin uyguna açık konut satışlarından birçok vatandaşımız yararlanmış ve oldukça uygun fiyatlara ev sahibi olmuşlardı. Kasım ayının gelişi ile birlikte ise vatandaşlarımıza yeni fırsatlar ve kampanyalar sunulmaya devam ediyor! sizler için diğer kampanyaları yazdığımız gibi Kasım ayına dair konut fırsatlarını da derledik!

Kamu kurumları ve bankalar tarafından satılan ve icralık durumda olan konutlar ile vatandaşlarımız çok uygun fırsatlara ev sahibi olabilirler. Ayrıca fırsatlar bununla da bitmiyor, bankalar belirledikleri güncel konutları satın almak isteyen vatandaşlara yüzde 20 oranında indirim ve düşük geri ödeme faizli kredi kullanma imkânı sunuyor.

Faiz oranlarındaki yükselişle birlikte ev satın almayı düşünen vatandaşlar için konut kredisi kullanımını mantıklı bir seçenek olmaktan gittikçe uzaklaşmıştı.Emlak sektöründe bu durumdan hemen etkilenmiş ve konut alım satımları haziran- temmuz dönemine kıyasla oldukça gerilemişti.

Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız ise bir çıkış kapısı arayışında. Bu vatandaşlarımız içinse en uygun şekilde ev sahibi olmanın yollarını derledik;

TOPLU KONUT İDARESİ 20 YIL VADELİ, 500 LİRAYA VARAN TAKSİTLERLE KONUT SAHİBİ OLMA SEÇENEĞİ SUNUYOR!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamalara göre açık konut satışı başvuruları sürüyor. Açık konut satışları kura usulü ile hak sahipliği kazanmaya gerek duyulmaksızın konut sahibi olma şansı sunuyor. TOKİ tarafından sunulan evlerde ise vatandaşlarımıza 240 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Her ilde ise sadece belirli sayıda açık konut satışı yapıldığı için vatandaşlar Ziraat Bankaları ya da Halkbank şubelerine giderek başvurularını bir an önce tamamlamalılar. TOKİ başvuruları ve Kasım ayına dair diğer TOKİ fırsatları için sitemizdeki diğer haberlere bakabilirsiniz.

BANKALARDAN YÜZDE 20 İNDİRİM MÜJDESİ!

Kamu bankaları da resmi internet siteleri üzerinden banka konutu satışı gerçekleştirmekte. Eğer banka tarafından satışa konulan bir konut satın almak isterseniz özel kredi avantajları ve diğer fırsatlar sizleri bekliyor. Bu avantajlardan biri ise kamu bankalarından biri olan Vakıfbank tarafından geldi. Vakıfbank konut satış bedeli üzerinden yüzde 20 indirim uygulayarak vatandaşlarımıza kredi seçenekleri sunuyor. Yine Finans Katılım bankası da satışa sunduğu düşük faizli evler de %0,69 oranında kredi desteği veriyor.

KAMU KURUMLARI TARAFINDAN SATILAN GAYRİMENKULLER

Kamu kurumları kendilerine ait olan konutlarının satışlarını gerçekleştirmekte. Resmi İlan Portalı ve benzeri birçok farklı platformda ihale usulü yapılan bu satışlarda gayrimenkul satış bedelleri ihaleden çıkan sonuca göre belirlenmekte.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı