Emlak konut 3 yıl ödemesiz kampanya yoğun ilgi görüyor!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Emlak konut 3 yıl ödemesiz kampanya yoğun ilgi görüyor!

FİNANS

9 Temmuz 2020 Perşembe 13:20:31

Emlak konut 3 yıl ödemesiz kampanya yoğun ilgi görüyor!

Emlak Konut GYO projeleri kapsamında 2020 yılı 3 yıl ödemesiz konut kampanyası duyuruldu. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde 3 yıl sonra ödeme fırsatıyla konut satışları başladı. Kampanya dahilinde yüzde 10 indirim, yüzde 5 peşinat fırsatı sizleri bekliyor. Konut fiyatları vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor.

Hayallerini Erteleme Türkiye sloganıyla yola çıkan Emlak Konut GYO, Türkiye’nin çeşitli illerinde birbirinden cazip konut fırsatları sunuyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin her yerinde çeşitli projelere ev sahipliği yapan Emlak Konut, müşterilerine 1+1, 2+1, 3+1 gibi çeşitli konut fırsatları sunmaktadır. Üstelik firma tarafından duyurusu yeni yapılan kampanya vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gördü.

Emlak Konut 3 Yıl Ödemesiz

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Konya, Denizli ve Niğde’de devam eden ve tamamlanmış konut projeleri için geçerli olan yeni kampanya, ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli kolaylıklar sunuyor. Kampanya dahilinde konut fiyatları üzerinden yüzde 10 indirim uygulanmış durumda. Bunlara ek olarak vatandaşlarımız yüzde 5 peşinat ödemesiyle evlerine anında taşınabilirler. Ödemeler ise 3 yıl sonra başlayacak. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli konu hakkında merak edilen soruları yanıtlandırdı.

Gedikli: “Dünya çapındaki Covid-19 salgını nedeniyle kritik bir dönemden geçiyoruz. Ülkemiz bu dönemi, aldığı etkili kararlar ve güçlü sağlık altyapısıyla başarılı şekilde yönetiyor. Alınan önlemler ve vatandaşlarımızın duyarlı yaklaşımıyla yeni normale geçiş yapıyoruz.

Emlak Konut GYO olarak, ülkemizin yarınlarına güveniyoruz ve çalışmalarımızı kararlılıkla, hız kesmeden sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini hissediyoruz. Bu güvenin verdiği azim ve inançla “Hayallerini Erteleme Türkiye” diyor ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın hayalini mümkün hale getiriyoruz.

Hayata geçirdiğimiz her projemizde sağlam, güvenli, sosyal alanları ve yeşilin farklı tonları ile bütünleşen yaşam alanları sunuyoruz. Emlak Konut olarak insan ve çevre odaklı mekanlar tasarlamaya, hayata geçirmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Emlak Konut Kampanya Şartları Nedir?

Konut sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme seçenekleri sunan Emlak Konut, vatandaşlarımız için cazip ödeme planları sunmaktadır. Kampanya koşullarını dilerseniz hep birlikte inceleyelim. Örneğin 500.000 liralık bir daire almak istediğinizde firma tarafından kampanya dahilinde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Yani alacağınız konutun fiyatı 450.000 lira olarak belirlenir. Konut sahibi olabilmeniz ve anlaşmanın yapılması için konut değerinin yüzde 5’i kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Yani örneğimiz için 22.500 lira ödeme yaparak evinize anında taşınabilirsiniz. Ödemeleriniz ise 3 yıl sonra başlamaktadır. Üç yılın sonunda konut değerinin yüzde 15 i kadar ödeme yaparak taksitli ödemelerinize devam edebilirsiniz. Yani üç yılın sonunda 67.500 liralık ara ödeme yapmanız gerekmektedir.

Emlak Konut 3 Yıl Ödemesiz Konut Fiyatları

Emlak Konut GYO tarafından başlatılan 3 yıl ödemesiz konut projeleri kapsamında 1+1, 2+1 ve 3+1 konut fiyatları vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Ancak proje kapsamında her dairenin, konumu, büyüklüğü ve tasarımı aynı olmadığı için standart bir fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır. Detaylı bilgi almak için emlak konut internet sitesini ziyaret edebilir, en yakın satış ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Emlak Konut 3 Yıl Ödemesiz Konut Projeleri

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Konya, Denizli, ve Niğde üzerinde farklı büyüklükteki çeşitli konut projeleri bulunmaktadır. Kampanyanın geçerli olduğu proje isimleri ise;

1.Avangart İstanbul
2.Avrupark Hayat
3.Başkent Emlak Konutları
4.Büyükyalı İstanbul
5.Cer İstanbul
6.Düşler Vadisi
7.Ebruli Ispartakule
8.Evora İzmir
9.Evora Denizli
10.Gebze Emlak Konutları 3. Etap

şeklinde açıklanmıştır. Emlak Konut firmasının Türkiye genelinde devam eden 80’den fazla projesi bulunmaktadır. Sizde 3 yıl sonra ödeme fırsatından yararlanarak konut sahibi olabilirsiniz. Merak ettiğiniz ve aklınıza takılanları yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı