Emekliye müjde maaşınızı 1200 lira yükseltebilirsiniz! Promosyonlar arttı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Emekliye müjde maaşınızı 1200 lira yükseltebilirsiniz! Promosyonlar arttı

FİNANS

27 Eylül 2020 Pazar 21:12:20

Son Güncelleme: 27/09/2020 20:42:15

Emekliye müjde maaşınızı 1200 lira yükseltebilirsiniz! Promosyonlar arttı

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) emekli maaşını bankalarından alan müşterileri için ödediği promosyon ücretlerini yükseltti. Vatandaşlarımız maaşlarını TEB üzerinden almaları durumunda 1200 liraya varan ek ödeme alabilecekler.

Eylül ayının sonuna yaklaşmamıza birlikte, emekli maaş promosyonlarında, bankalar yeni kampanyalar yapmaya başladı. Şubat-Mart döneminde çok sayıda müşteri, promosyon ödemesi alıyordu. Bankalar, hala emekli maaş promosyonu almayan müşteriler için promosyon ücretlerini değiştirdi. Emekli maaş promosyonunda değişikliğe giden bankalardan birisi de TEB oldu. Vatandaşlar “Emekli maaşı nasıl yükselir? Emekliye en çok promosyon veren banka hangisi?” sorularını sorarken; TEB, emekli promosyonunu 1200 liraya yükselterek dikkatleri üzerine çekti. Sizin için TEB’in yeni emekli promosyonu kampanyasını araştırdık. İşte tüm detaylar…

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) emekli maaş promosyon ödemeleri ile ilgili güncelleme yaptı. Yapılan yeni güncelleme ile birlikte emekli maaşı promosyon kampanya şartları ve promosyon tutarı yenilendi.

TEB, daha önceki dönemlerde sağladığı maaş promosyon ücretinin artmasıyla birlikte vatandaşların dikkatleri üzerine çekti. Maaşını TEB’e taşıyan ve belirli bir süre maaşını TEB’den alma sözü veren emekli vatandaşlara verilecek promosyon tutarı 1200 liraya çıktı.

TEB EMEKLİLERE 1200 TL’YE VARAN PROMOSYON ÖDEMESİ YAPACAK

Bildiğiniz üzere, bankalar emekli vatandaşlara emekli maaşı promosyonu ödemesi yapıyor. Yapılacak olan promosyon ödemelerinin en alt sınırı Şubat ayında belirleniyor. Bunun yanında çoğu banka kendi özel promosyon kampanyasını uyguluyor. Emeklilerin, maaşlarını kendi bünyelerinden almasını isteyen bankalar da bu promosyon ödemelerinin tutarlarını artırıyorlar.

Emekli maaşını TEB’den almak isteyen vatandaşlar,TEB’le sözleşme yaparak yüksek  promosyon almaya bir adım daha yaklaşmış olacaklar. 3 yıl boyunca emekli maaşını TEB’den alma sözü veren emekli maaş promosyonu almak isteyen vatandaşlar öncelikle banka ile sözleşme imzalayacaklar. Emekli maaşını 3 yıl boyunca TEB’den almayı taahhüt eden emeklilere maaş tutarına göre promosyon ödemesi yapılacak.

  • Aylık emekli maaşı 1499 TL’ye kadar olan vatandaşlara 500 TL nakit promosyon ve 300 TL ek promosyon ödemesi yapılacak. Yani, vatandaşlar toplam 800 TL promosyon ödemesi alacaklar.
  • Aylık emekli maaşı 1500 lira ile 2499 lira arasında olan emekli vatandaşlara 625 lira nakit promosyon ve 375 lira ek promosyon ödemesi yapılacak. Yani, vatandaşlar toplam 1000 lira promosyon ödemesi alacaklar.
  • Aylık emekli maaşı 1499 liraya kadar olan emekli vatandaşlara 750 lira nakit promosyon ve 450 lira ek promosyon ödemesi yapılacak. Yani, vatandaşlar toplam 1200 lira promosyon ödemesi alacaklar.

TEB EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURU ŞARTLARI

TEB’in verdiği promosyon ödemelerinden yararlanmak isteyen müşteriler 3 yıl emekli maaşını TEB’den alma sözü vermelidir. Buna ek olarak, promosyon ödemesi almak isteyen vatandaşlardan en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri istenecektir. Emekli maaşını TEB’den almak isteyen müşteriler herhangi bir TEB şubesine giderek başvuru yapabilirler.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı