CHP Milletvekilleri KOBİ sorunlarını dinlemek için 81 il turuna çıkıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

CHP Milletvekilleri KOBİ sorunlarını dinlemek için 81 il turuna çıkıyor

FİNANS

22 Kasım 2020 Pazar 22:53:37

CHP Milletvekilleri KOBİ sorunlarını dinlemek için 81 il turuna çıkıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri 28 Kasım ile 7 Aralık tarihleri arasında, dört bir yana olacak şekilde 81 ile giderek, KOBİ’lerin problemlerine ilişkin CHP partisinin çözüm programını anlatacak ve bunla ilgili hazırlanan broşürleri  ise KOBİ işletmecileri ve çalışanlarına ulaştıracak CHP’li milletvekilleri özel görevlendirme ile sahaya inecek.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatı ile, partinin milletvekilleri 28 Kasım ile 7 Aralık tarihleri  arasında görevli bulundukları illere gidecek. Milletvekilleri, il ziyaretleri çerçevesinde Genel Merkez’in KOBİ sorunları için çözüm programını anlatacak ve bunla ilgili özel olarak hazırlanan broşürleri ilgililerine ulaştıracak. KOBİ’ler için sahaya inecek olan Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri hem KOBİ’leri hem de çalışanları ziyaret etmeyi hedefliyor. Parti genel başkanlarının memleketlerine hangi CHP’li milletvekilleri ziyarette bulunacak? Merak uyandıran bu sorunun detaylı cevabı sizler için haberimizde… İşte o haberin detayları.

KOBİ işletmecileri ve çalışanları ile görüşecek olan milletvekilleri, aynı zamanda yapmış oldukları bu ziyaretler aracılığı ile gittikleri şehirlerde güncel gelişmeleri ve sorunlarla ilgili vatandaşın nabzını da tutmuş ve sahanın birebir fotoğrafını çekmiş olacak. 28 Kasım tarihinden itibaren yollara çıkacak olan CHP’li vekiller, ziyaret programlarını 7 Aralık tarihine kadar tamamlayıp, sonrasında ise hazırlayacakları raporları CHP grup yönetimine teslim edecekler.

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri Kobi’ler için bir kez sahada

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri 8 Ekim ile 28 Ekim tarihleri  arasında da benzer bir program kapsamında ülke genelinde KOBİ’leri ziyaret etmişti. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun talimatı doğrultusunda milletvekilleri bir ay sonra ikinci kez olmak üzere KOBİ’ler için yollara çıkmış olacak.

Yapılacak Olan KOBİ Çalışmasına Göre Her Milletvekilinin Görevli Bulunduğu Bir ya da Birden Çok Sayıda Listede İl Bulunuyor

Hazırlanmış olan görevlendirme listesine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi olan Rize’ye Cumhuriyet Halk Partisi, İstanbul Milletvekili olan Mehmet Bekâroğlu ve Trabzon Milletvekili olan  Ahmet Kaya; Milliyetçi Harekat Partisi Genel Başkanı olan Devlet Bahçeli’nin memleketi Osmaniye’ye ise,  CHP Genel Başkan Yardımcısı olan Ali Öztunç ve  CHP Osmaniye Milletvekili olan Baha Ünlü listede yer alarak ziyarette bulunacak.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı