Black Friday 2020 indirimleri başladı! Kampanyalar, indirim tarihleri belli oldu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Black Friday 2020 indirimleri başladı! Kampanyalar, indirim tarihleri belli oldu

FİNANS

13 Kasım 2020 Cuma 13:36:21

Son Güncelleme: 13/11/2020 13:35:05

Black Friday 2020 indirimleri başladı! Kampanyalar, indirim tarihleri belli oldu

Her yıl, Kasım ayında gerçekleştirilen Black Friday, Efsane Cuma, Kara Cuma olarak bilinen indirim günleri vatandaşlar tarafından heyecanla bekleniyor. Pek çok firma indirim günlerinin ne zaman başlayacağını ve ne kadar süreceğini duyurdu. Hepsiburada, N11, Media Markt, Zara, Bershka ve tüm markaların Black Friday indirim günleri, tarihleri ve indirimli ürünler hangileri netleşti.

Sizler için, büyük indirim yapacak olan Trendyol, Hepsiburada, N11, Media Markt, Zara, Bershka gibi çeşitli firmaların Black Friday indirim başlangıç ve bitiş tarihlerini derledik. İşte Black Friday indirimlerine dair tüm detaylar…

Son yıllarda Türkiye’de de popülarite kazanan Black Friday/Efsane Cuma indirimleri için tüm dünyada geri sayım başladı. Yılın en büyük indirim yapılan zamanlarından biri olan Black Friday için, markalar indirim tarihlerini duyurmaya başladı. Koronavirüs nedeniyle bu sene çoğunlukla internet üzerinden yapılacak olan indirim alışverişinde rekor kırılması bekleniyor.

BLACK FRIDAY/EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ

TRENDYOL EFSANE GÜNLER VE BLACK FRİDAY İNDİRİMİ

Trendyol,2020 yılı Kasım ayında gerçekleşecek olan indirim günlerini resmi sitesinden duyurdu. Trendyol Kasım ayında hem Efsane Günler indirimi yapacağını hem Black Friday indirimi yapacağını açıkladı. Efsane Günler indiriminde, müşterilere hangi ürünlerin indirime girmesini istediklerini bir anket yoluyla soran Trendyol, geniş çaplı bir indirime hazırlanıyor. Efsane Günler indirimi 9 Kasım’da başlayacak ve 12 Kasım tarihinde sona erecek. Kadın, Erkek ve Çocuk bölümünde çoğu ürün indirime girecek. Bunların yanı sıra süpermarket, mobilya, elektronik eşya, yaşam, hobi gibi alanlarda da büyük indirim başlayacak.

Trendyol Black Friday indirimini de şimdiden duyurdu. 26 Kasım tarihinde başlayacak olan Black Friday indirimi, 29 Kasım’da sona erecek. Giyim ürünlerinden elektronik ürünlerine, süpermarket ürünlerinden kozmetik ürünlerine, ev eşyalarından market ürünlerine kadar pek çok alanda indirim yapılacak.

HEPSİBURADA BLACK FRİDAY/EFSANE CUMA İNDİRİMİ

Black Friday/Efsane Cuma indirimlerini duyuran firmalardan biri de Hepsiburada oldu. Elektronik eşyalar, erkek/kadın giyim ürünleri, mobilya, ev eşyaları, süpermarket ürünleri, alet edevat gibi çeşitli ürünlerin fiyatlarının düşeceği Hepsiburada Efsane Cuma indirimi 5 Kasım 2020’de saat 21.00’da başlayacak.

N11 BLACK FRİDAY İNDİRİMİ

N11 tarafından gelenek haline gelmiş olan 11.11 indirimleri de 11 Kasım 2020 tarihinde başlayacak. Online olarak yapılacak indirim alışverişinden her çeşit ürün satın alınabilecek. İndirimden yararlanmak isteyen vatandaşlar, sitede ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturup beğendikleri ürünleri sepetlerine ekleyerek indirimin başlamasını bekleyebilirler. İndirim başlar başlamaz kredi kartlarıyla veya diğer ödeme yöntemleriyle ödeme yaparak istedikleri ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olabilirler.

MEDİA MARKT BLACK FRİDAY İNDİRİMİ

Teknoloji devi Media Markt’ta Black Friday/Şahane Cuma indirimleri 27 Kasım’da başlayacak ve birkaç gün boyunca devam edecek. Akıllı telefon, tablet, küçük ev aleti, beyaz eşya gibi çeşitli teknolojik ürün ihtiyaçlarınızı MediaMarkt’ınbüyük indirimiyle karşılayabileceksiniz.

ZARA, BERSHKA, STRADİVARİUS, PULL&BEAR, OYSHO BLACK FRİDAY İNDİRİMİ

Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho gibi sevilen markalar da Black Friday indirim tarihini açıkladı. 27 Kasım’da başlayıp 30 Kasım’a kadar devam edecek olan indirimlerden mont, kaban, palto, kazak, bot, çizme, elbise, çanta, ayakkabı, takım elbise gibi pek çok ihtiyacınızı uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

DİĞER MARKALARIN DA 27 KASIM’DA İNDİRİME BAŞLAMASI BEKLENİYOR

ABD ve diğer dünya ülkelerinde bulunan diğer markaların da Black Fridaykapsamında yapacakları indirimin 27 Kasım’da başlaması bekleniyor.

BLACK FRİDAY NEDİR?

Black Friday, 1960’lı yıllarda yaşanan bir kriz nedeniyle birçok işletmenin batmamak için ellerinde bulunan ürünleri yüzde 80’e varan indirimlerle satmasıyla başladı. Bu indirimlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar mağazaların önünde kuyruklar oluşturdu. Bu olayın ardından, Black Friday indirimleri bir gelenek oldu ve her yıl Kasım ayının son Cuma gününde çoğu marka indirim yapmaya başladı.Türkiye’de de son yıllarda popülerleşen Black Friday indirimlerine E-ticaret siteleri de dahil oldu.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı