Bankaların Güncel Kredi Faiz Oranları Değişti! Şok eden oranlar rekor geldi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Faiz Oranları!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Bankaların Güncel Kredi Faiz Oranları Değişti! Şok eden oranlar rekor geldi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Faiz Oranları!

FİNANS

13 Aralık 2020 Pazar 23:57:06

Son Güncelleme: 13/12/2020 23:56:49

Bankaların Güncel Kredi Faiz Oranları Değişti! Şok eden oranlar rekor geldi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Faiz Oranları!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar bankaların 3 Aralık 2020 Perşembe günü güncel kredi faiz oranlarını merakla araştırmaya başladı. Taşıt, Konut veya İhtiyaç kredisi kullanarak koronavirüsten kaynaklanan sorunlarla beraberinde bazı ihtiyaçlarını gidermek isteyen vatandaşlar bankaların son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Merkez Bankası’nın faizleri artırmasının ardından gözler bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarına çevrildi. Detaylar haberimizde sizlerle…

Koronavirüs salgını bütün dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Ülkemizi de ekonomik olarak etkileyen koronavirüs salgını döneminde, zor durumlar yaşayan vatandaşlar bazı ihtiyaçlarını gidermek için bankaların sunduğu kredi paketleri kampanyalarından yararlanmak istiyor. Aralık ayı bankaların güncel konut kredisi faiz oranları son günlerde vatandaşların en çok merak ettiği ve araştırdığı konular arasında yerini aldı.

Bankaların Güncel Faiz Oranları!

Vatandaşlar, koronavirüs salgınından bankalara başvurmadan önce güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını takip etmeye başladı. Koronavirüs sebebiyle sürekli revize edilen en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranlarını yakından takip eden vatandaşlar, bütçelerine göre en uygun ihtiyaç kredisi sunan bankadan kredi çekmek istiyorlar. Pandemi döneminde koronavirüs salgınından dolayı kredi çekmek isteyen vatandaşların istekleri, bankaların kredi faiz oranlarını sürekli revize etmelerine sebep oldu.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA, TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları sürekli güncelleniyor. Bu dönemde koronavirüs sebebiyle toplu taşıma kullanmak istemeyen ve taşıt kredisi kullanarak otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar, en uygun taşıt kredisi veren bankaları ve güncel taşıt kredisinin faiz oranlarını merak ediyor.

Bankaların Güncel Kredi Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları
Konut Kredisi: %1.65
Tüketici Kredisi: %1.75
Taşıt Kredisi: %1.75

Halkbank Kredi Faiz Oranları
İhtiyaç Kredisi: %1.77
Taşıt Kredisi: %1.77
Konut Kredisi: %1.52

Vakıfbank Kredi Faiz Oranları
Taşıt Kredisi: %1.48
İhtiyaç Kredisi: %1.62
SarıPanjur Konut Kredisi: %1.49

İş Bankası Kredi Faiz Oranları
İhtiyaç Kredisi: %1.40
Taşıt Kredisi: %1.50
Ev Kredisi: %1.35

Akbank Kredi Faiz Oranları
Direkt Kredi: %1.89
İhtiyaç Kredisi: %1.81
Taşıt Kredisi: %1.45
Konut Kredisi: %1.25
Çağrı Merkezi İhtiyaç Kredisi: %1.89

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları
İhtiyaç Kredisi: %1.49
Konut Kredisi: %1.49
Taşıt Kredisi: %1.64

TEB Kredi Faiz Oranları
İhtiyaç Kredisi: %1.25
Taşıt Kredisi: %1.35
Konut Kredisi: %1.37

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı