Amazon Prime Türkiye üyelik ücreti 7.90 liradan hizmete sunuldu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Amazon Prime Türkiye üyelik ücreti 7.90 liradan hizmete sunuldu

FİNANS

20 Eylül 2020 Pazar 19:12:08

Son Güncelleme: 20/09/2020 15:36:20

Amazon Prime Türkiye üyelik ücreti 7.90 liradan hizmete sunuldu

Dünyanın en büyük şirketleri listesinde üst sıralarda yer alan Amazon, Prime hizmetini Türkiye’de kullanıma açtı. Dünya genelinde 150 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan platform için, açılışa özel fiyat tarifeleri uygulandı. İlk 30 gün ücretsiz kullanımla hizmete sunulan Amazon Prime, devam eden aylarda 7.90 TL üzerinden fiyatlandırılacak.

19 ülkede, 150 milyon aboneye sahip olan üyelik servisi Amazon Prime sonunda Türkiye’yede de kullanıma açıldı. İlk ay ücretsiz olmak üzere, sonraki aylarda yalnızca 7.90 liraya AmazonPrime üyesi olabilirsiniz. Amazon Prime, fiyatının uygunluğu nedeniyle vatandaşlar tarafından aranma rekorları kırıyor. En çok aranan sorular ise “Amazon Prime nedir? Amazon Prime ne kadar? Amazon Prime ile Twitch aboneliği nasıl yapılır? Amazon Prime avantajları nedir? Amazon Prime dizileri neler? Amazon Prime üyelik nasıl açılır? Prime Video nedir?” soruları oldu. İşte Amazon Prime ile ilgili tüm detaylar…

ABD merkezli e-ticaret devi olan Amazon, 19 ülkede 150 milyon aboneye sahip bir üyelik servisidir. Pek çok avantaja sahip olan Amazon Prime Türkiye’de kullanıma açıldı. Alışveriş hizmetleri ve çeşitli eğlence servislerini bir araya getiren Amazon Prime yoğun ilgi görüyor. Amazon Prime üyeliği sayesinde; müşteriler, seçili şehirlerde aynı gün veya ertesi gün ücretsiz teslimatlı alışveriş seçeneğinden,Netflix’e rakip olarak görülen ve ödüllü dizi/filmleri içinde barındıran Prime Video hizmetinden, Twitch platformunda bedava abonelik hizmeti gibi oyun dünyasına yönelik hizmetler sağlayan Prime Gaming servisinden ve Prime Day günlerinde abonelere özel indirim imkanlarından yararlanabiliyor.

AMAZONE PRIME NE KADAR?

www.amazon.com.tr/prime adresinden Amazon Prime üyeliği açtığınızda, 30 günlük ücretsiz deneme süreniz başlar. Bu sürenin dolmasının ardından hesabınızdan aylık 7.90 lira çekilir ve üyeliğiniz devam eder.

AMAZON PRIME İLE ALIŞVERİŞTE BEDAVA KARGO VE AYNI GÜN TESLİMAT FIRSATI!

Amazon Prime, müşterilere alışverişlerde bedava ve hızlı kargo hizmeti sunuyor. Amazon Prime sayesinde; İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de yaşayan vatandaşlar 50 lira ve üzeri alışveriş yaptığında aynı gün teslim alabiliyorlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Antalya, Manisa, Bolu ve diğer 10 ilde yaşayan Amazon Prime üyeleri ise harcama limiti olmadan, ertesi gün teslimat hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilecekler.

AMAZON PRIME’DE NELER VAR?

Amazon Prime üyeliği alan vatandaş, şu hizmetlerden yararlanabilecek:

Bedava ve Hızlı Kargo Hizmeti

Üyeler; elektronik eşya, bilgisayar, kitap, moda ürünleri, ev ve mutfak ürünleri gibi binlerce çeşit ürün satın alabilecek. Satın alınan ürünler ücretsiz ve hızlı bir şekilde kargolanacak.

Prime Video

Prime Video hizmetiyle birlikte,The Office gibi Netflix’te yer alan dizilere benzeyen dizilere, ödüllü filmlere erişim sağlayabiliyorsunuz. Amazon Prime üyeliği olan kişiler Prime Video için ek ücret ödemiyor.

Prime Gaming

Amazon Prime üyeliği olan kişilere sunulan bir diğer hizmet de Prime Gaming. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar Twitch’teki kanallara ücretsiz bir şekilde abone olabiliyor ve Amazon’un sunduğu bazı oyunlara ücretsiz erişim sağlayabiliyor. Bunların yanı sıraLeague of Legends, TeamfightTactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar ve oyun içi içeriklere ücretsiz bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Prime Day

Amazon tarafından sadece Prime üyeleri düzenlenen Prime Day adındaki büyük indirim günlerinde ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı