6 Ay Geri Ödemesiz 30 Bin TL Kredi Duyurusu Geldi! İnternetten Başvuru Ekranı Açıldı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

6 Ay Geri Ödemesiz 30 Bin TL Kredi Duyurusu Geldi! İnternetten Başvuru Ekranı Açıldı

FİNANS

13 Eylül 2020 Pazar 22:43:43

Son Güncelleme: 13/09/2020 22:44:15

6 Ay Geri Ödemesiz 30 Bin TL Kredi Duyurusu Geldi! İnternetten Başvuru Ekranı Açıldı

3 Büyük Kamu bankasından biri olan Halkbank, vatandaşlara 30 bin TL’ye kadar 6 ay geri ödemesiz kredi fırsatını duyurdu! Mart ayından bu yana yaşanan Koronavirüs pandemisi dolayısıyla ekonomik açıdan sıkıntılı bir süreçten geçildiği bu günlerde Halkbank 30 bin TL nakit kredi desteği paketlerini hayata geçirdi.

3 Büyük Kamu bankasından biri olan Halkbank, vatandaşlara 30 bin TL’ye kadar 6 ay geri ödemesiz kredi fırsatını duyurdu! Mart ayından bu yana yaşanan Koronavirüs pandemisi dolayısıyla ekonomik açıdan sıkıntılı bir süreçten geçildiği bu günlerde Halkbank 30 bin TL nakit kredi desteği paketlerini hayata geçirdi. Peki Halkbank 6 ay geri ödemesiz 30 bin TL’ye kadar kredi nasıl alınır? Başvuru nasıl yapılır? Şubeye bile gitmeden internetten başvuru yaparak 30 bin Tl kredi kullanabilirsiniz. Detayları sizler için hazırladık…

Halkbank’tan Koronavirüs pandemisi nedeniyle ekonomik zorluk yaşayan vatandaşa kredi müjdesi! Türkiye’nin 3 büyük Kamu bankasından biri olan Halkbank, zorlu süreçten geçtiğimiz bu günlerde 30 bin TL’ye kadar 6 ay geri ödemesiz kredi paketlerini duyurdu. Mart ayından bu yana tüm Dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle ekonomide çarklar yavaş dönmeye başlamışken, yaşanan normalleşme süreci ekonomik yaraları sarmaya başlasa da hala daha zorluk yaşayan vatandaşlara destek Halkbank’tan geldi.

Halkbank tarafından yapılan açıklamayla Sosyal Hayatı Destek Kredisi ile toplamda 30 bin TL’ye kadar destek kredilerinin hayata geçirildiği belirtildi. 6 ay süresince bankaya anapara ve faiz ödemesinin yapılmayacağı kredi paketleriyle vatandaş acil nakit ihtiyacını giderecek. Ayrıca kredi başvurusu için Halkbank şubelerine gitmeye de gerek yok!

%0,55 Faiz Oranıyla Halkbank Kredi Fırsatı

Halkbank, %0,55 faiz oranından başlayacak şekilde azami 30 bin TL üst limitli kredi paketleriyle ekonomiye can vermeye hazırlanıyor. Halkbank tarafından yapılan açıklamayla, Koronavirüs pandemisi sürecinden normalleşme sürecine geçişle birlikte sosyal hayatın tekrar eski hale gelmesi ve canlanması için, banka müşterilerine özel; mobilya, beyaz eşya, ev-tekstil, çeyiz vb. ihtiyaçlarının karşılanması noktasında aylık %0,55’dan başlayan faizlerle 6 ay geri ödemesiz, 60 aya kadar vade seçeneğiyle 30 bin Tl Sosyal Hayatı Destekleme Kredilerinin hizmete sunulduğu bildirildi.

Halkbank 30 Bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank Kredi Başvuru Ekranı İçin Tıklayınız! 

Yukarıda yer verilen linke tıklayarak Halkbank 30 bin TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Koronavirüste normalleşmeye karşın Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere tüm ilgili birimler, vatandaşlara dikkatli olmaları ve Sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarına riayet etmeleri konusunda uyarmaktadır. Bu süreçte Halkbank 30 bin Tl kredi başvurusu için banka şubesine gitmeye gerek olmaksızın evde, işte veya herhangi bir yerde telefonunuzdan yahut bilgisayarınızdan yukarıdaki linke tıklayarak Halkbank 30 bin TL, 6 ay geri ödemesiz, 60 aya kadar vade seçenekli %0,55’den faiz oranlarıyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı