Türkiye'de hizmet veren özel banka kuruluşları arasında yer alan ve vatandaşların bir kısmı tarafından sıklıkla tercih edilen banka Fibabanka tarafından yeni bir duyuru geldi. Fibabanka tarafından yapılmış olan duyuru kapsamında yeni gelen müşteriler büyük bir destek alacaklar.

Döviz kurunda yaşanan artışlar dikkat çekiyor. Vatandaşların cebini yakan dolar artışı karşısında ise pek çok vatandaş dolar yatırımı yapmadığı için pişmanlık yaşıyor. Dolar kurundaki artış vatandaşları olumsuz anlamda etkilerken bu artış tüm alımlarda da kötü sonuçlara yol açıyor.

İş Bankası müşterisi olanlara duyurdu! 1 sene ücretsiz olacak İş Bankası müşterisi olanlara duyurdu! 1 sene ücretsiz olacak

Enflasyon kaynaklı olarak alım gücü düşen vatandaşlar için banka kuruluşları özel kampanyalarını duyuruyor. Çok sayıda banka tarafından gelen kampanyalar arasına yeni eklenen bir kampanya damga vurdu. 

Fibabanka tarafından duyurulmuş olan bu yeni kampanya kapsamında vatandaşlar kolay bir şekilde 1000 dolar tutarında ödeme alabilecekler. Bankanın yeni müşterileri için hazırlamış olduğu kampanya ile pek çok kişi kolay bir şekilde 1.000 dolar yani 29 Eylül 2022 tarihi itibarıyla 18 bin 500 TL tutarında ödeme alacaklar. 

FİBABANKA 1.000 DOLAR ÖDEME YAPIYOR!

Banka tarafından hazırlanmış olan kampanya ihtiyaç kredisi kapsamında kullanıma sunuluyor. Fibabanka'nın hazırladığı destek kampanyası ile vatandaşlar toplamda 1.000 dolar tutarında ödemeyi kolaylıkla alabiliyor.

Düşük masraflar şile sunulan kredi kampanyası 36 aya kadar vadelenirken Fibabanka'dan kredi alan kişiler kampanyadan yararlanabiliyor.

Bankaya kredi başvurusu yapan ve yeni kredi müşterisi olan kişilerin kolaylıkla başvuru yapabildikleri kampanyanın koşulları ise şu şekilde;

  • Kredi Tutarı: 18 Bin 500 TL
  • Vade Süresi: 36 Ay
  • Aylık Taksit Tutarı: 954,83 TL
  • Faiz Oranı: % 3,06
  • Toplam Ödenecek Tutar: 34.373,87 TL
  • Dosya Masrafı: 92,50 TL
  • Dosya Masrafı (Vergiler Dahil): 101,75 TL
  • Yıllık Toplam Faiz Maliyet Oranı: % 57,6156

Ekran Resmi 2022-09-29 12.34.43

İlgili kredi kampanyası Fibabanka kapsamında sunulmuş olup oran ve tutarlar resmi internet adresinden alınmıştır. Banka politikaları, dönemsel etkenler ve müşteri tipine göre farklılıklar doğması muhtemeldir. Oluşabilecek farklılıklardan Haber Kredi sorumlu değildir.