Fibabanka'dan Şartsız Belgesiz 10 Bin TL Kredi Kampanyası! Başvurular Hemen Onaylanıyor

Bankalardan kredi çekmekte zorlanan vatandaşlara müjdeli haber Fibabanka'dan geldi. Fibabanka, kredi notu düşük kişilere 10 bin TL kredi kampanyası başlattı. İşte hemen onaylanan Fibabanka ihtiyaç kre

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyen, borçlarını ödeyecek nakit arayan veya bütçesini desteklemeyi amaçlayanlara özel Fibabanka ihtiyaç kredisi tanıtıldı. Son dönemde ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere yönelik büyük kolaylıklar tanıyan Fibabanka, bu alanda vatandaşların en çok tercih ettiği özel bankalardan biri oldu. Fibabanka son olarak kredi notu 1100 puanın altında olan kişilere de 10 bin TL ihtiyaç kredisi vermeye başladı.

Fibabanka’dan Kredi Notu Düşüklere Kredi Fırsatı

Bankalardan yaptığı sorgulama sonucunda banka kredi notu düşük olan kişilere müjdeli haber Fibabanka’dan geldi. Fibabanka, acil nakit ihtiyacı olduğu halde kredi başvuruları bankalar tarafından reddedilenlere umut vermeye devam ediyor. Yeni başlatılan kampanya kapsamında kredi notu 1100 puanda veya altında olduğu için bankalardan kredi çekemeyenler, Fibabanka ile 10 bin TL krediye kavuşabilecek.

Fibabanka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, 10 bin TL geri ödemesini düzenli yaparak kredi notunu yükseltme avantajına da sahip olacak. Bu sayede vatandaşlar ileriki zamanda ihtiyaç duymaları halinde yüksek limitli krediler de kullanabilecekler.

Fibabanka 24 Ay Vadeli 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular başladı. 10 bin TL tutarında verilecek olan ihtiyaç kredisi 24 ay vade seçeneği ile sunuluyor. Fibabanka’dan kredi başvurusu yapmak için uygun şartları taşıyanların hemen onay alması mümkün oluyor. Bankaların yapmış olduğu sorgulama sonrasında banka kredi notu düşük olan kişiler hemen sonuç alarak Fibabanka’dan 10 bin TL kredi çekebiliyor.

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka’dan 10 bin TL kredi başvurusu yapabilmek için düşük kredi notu olanlar kefil bulması halinde aynı gün içinde kredi kullanabilir. Kefil ve başvuru sahibinin en az 3 aylık sigortasının olması yeterlidir. Fibabanka kredi başvurularında internet, SMS veya banka şubelerinden işlem yapılabiliyor. Kredi notu düşükse başvuruların doğrudan Fibabanka şubelerine yapılması gerekiyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN