Fibabanka Kiraz Hesaplı Müşterilerine Sıfır Faizli Kredi Veriyor!

Müşterilerine uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunan Fibabanka, şimdi de faizsiz kredi kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Fibabanka sıfır faizli kredi başvuruları devam ediyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye bankacılık sektöründe başarılı hamleler yaparak geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başaran Fibabanka, yine beğeni toplayan bir hamleye imza attı. Daha önce birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenlere yüksek mevduat faizleriyle fırsatlar sunan Fibabanka şimdi de kredi kampanyalarıyla gündem olmaya başladı. Fibabanka resmi web sitesinde yer alan kampanyaya göre müşterilere faizsiz kredi fırsatı sunuluyor. Fibabanka sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından sadece Kiraz Hesap müşterileri yararlanabiliyor.

Fibabanka Kiraz Hesaplılara Özel Faizsiz Kredi

Acil nakit ihtiyacı olan ve bunun için bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştıranlara müjdeli haber geldi. Borçlarını zamanında ödemek veya acil nakit ihtiyaçlarını ertelemeden karşılamak isteyenler Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. Fibabanka resmi internet sitesi üzerinden faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarına yer verildi.

Kiraz Hesap sahibi olan Fibabanka müşterilerine sunulan sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyasında komisyonsuz kullanabilme fırsatı sunuluyor. Kampanyadan sadece faiz alan TL kiraz hesap müşterileri yararlanabiliyor. Kullanılacak kredi tutarı Fibabanka tarafından belirtilen kiraz hesap vadeli tutar aralığına denk gelen vadesiz alt limit tutarı kadar belirleniyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların büyük ilgi gösterdiği kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Fibabanka Faizsiz Kredi Kampanyası

Fibabanka, kredi vadesi sonuna kadar kredi tutarını blokede tutarak kullanım imkanı tanıyor. Fibabanka faizsiz kredi kampanyası sayesinde acil nakde sıkışan vatandaşlar faiz borcu ödeme yükü olmadan finansman desteğinden yararlanabiliyor. Kredi nakit karşılıklı olup Fibabanka müşterinin vadesiz alt limiti karşılık vazifesi görüyor.

31 Aralık tarihine kadar devam edeceği belirtilen Fibabanka faizsiz kredi kampanyasından sadece kiraz hesaplı müşteriler yararlanabiliyor. Bu yüzden kampanyadan faydalanabilmek için Fibabanka şubelerini ziyaret etmek yeterli oluyor. Fibabanka web sitesinde yer alan bilgilere göre banka, faiz oranlarını ve kampanyayı dilediği zaman durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisini elinde tutuyor. Fibabanka’nın bu faizsiz kredi kampanyasında müşterinin hesabında en az 2 bin TL tutması gerekiyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN