Fibabanka Kiraz Hesap İle Mevduat Faizlerin Uçurdu! Tam Yüz 19 Hoşgeldin Faizi! Yatırımcılar Sıraya Girdi!

Fibabanka mevduat faizinde zirvede yer almaya devam ediyor. Fibabanka mevduat faizi ne kadar?

Finans 07.10.2021 - 17:50 07.10.2021 - 17:50 Göksel Sarı

Fibabanka, elinde TL birikimi olan ve bunu mevduat hesaplarında değerlendirmek isteyen yatırımcılar için bulunmaz bir faiz oranı sunuyor Verilen faiz oranının yanı sıra açılacak “Kiraz” hesap ile de onlarca avantajdan yararlanma imkanı Fibabankta. Yatırım miktarına göre değişen avantajlar sayesinde yatırımcılar sürekli kazanmaya devam ediyor. İşte çok konuşulan Kiraz hesap ve mevduat faizi detayları.

Birikim Yapmak Zor, Doğru Değerlendirmek Önemli

Vadesiz hesabın özgürlüğünü, vadeli hesabın karlı getirisi ile birleştiren hesap olan Kiraz hesap ile yatırımcıların yüzü daima gülüyor. Birikim yapmanın ne kadar zorlu olduğunun bilindiği şu günlerde, birikimlerin de en akıllıca değerlendirilmesi gerekmekte. Bu kapsamda Kiraz hesabı tanıdan Fibabanka, birikim alışkanlıklarını avatanja katmayı vaadediyor. Bu nedenle hoşgeldin  faizi olarak yeni katılan müşterilerine bir mevduat hesabı olarak Kiraz hesabı açan banka yatırımlara miktar fark etmeksizin yüzde 19 faiz oranı veriyor. Yüksek faizin dışında bu Kiraz hesabın başka avantajları da var.  İşte o avantajlar:

Kiraz Hesap Avantajları

●Fibabanka mobil bankacılık uygulaması üzerinden sınırsız ve masrafsız EFT ve havale işlemleri

●Fatura ödemelerinizde, FibaFX ile döviz alım satım işlemlerinde ve Fİbabanka Banka Kartınız ile yapacağınız işlemlerde ek olarak Kira Hesap’ın “Avantajlı standart fai” döneminde ekstra faiz oranı kazanma fırsatı

●Türkiye’deki bütün İş Banksı ATM’lerinden sınırsız para çekme, para yatırma, bakiye sorgulama ve diğer bütün bankamatik işlemlerini ücretsiz olarak yapabilme imkanı

 Avantajlı Standart Faiz Oranı da Tatmin Edici

1000 liraya dahi yüzde 19 hoşgeldin faizini uygulayan Fibabanka, 1 milyon liraya kadar yatırımları kabul etmekte. İlk 32 gün için geçerli olan hoşgeldin faiz oranından sonra avantajlı standart faiz oranından geçen banka, bu faiz oranında da müşterileri memnun etmeyi başarmış durumda. Avantajlı standart faiz oranını yüzde 14 ile yüzde 16.50 arasında belirlemiş durumda. Yatırım tutarına göre bu faiz oranı değişkenlik gösterebiliyor.