Kripto para piyasası geliştikçe bankalar da bu gelişimden pay almak için çalışmalarına hız vermeye özen gösteriyor. Bu bankalardan biri olan Fibabanka, kripto para yatırımcılarına özel avantajlar sağlamaya devam ediyor. Fibabanka, anlaşmalı platformlara 7/24 para transferi gerçekleştirebilmeniz için gerekli anlaşmaları imzaladı. İşte detaylar.

Kripto para sektörü, ülkemizde ve dünyada inanılmaz bir hızla yayılmaya başladı. Bu sektörde yerini almak isteyenler araştırmalarına devam ederken bankalar da kripto para platformlarına göz kırpmaya devam ediyor. Türkiye ve dünya çapında kullanılan kripto para platformları, bankalarla her geçen gün yeni anlaşmalar yapmakta. Fibabanka, anlaşmalı olduğu platformlara 7/24 para transfer imkânı sunarak bu sektördeki etkisini artırmaya niyetli.

Fibabanka İle Yatırımlarınız 7 Gün 24 Saat Hiç Kesilmesin

Fibabanka, anlaşma imzaladığı kripto para platformlarına 7 gün 24 saat transfer imkânı sunuyor. Fibabanka müşterileri, internet ve mobil bankacılık kanalları üzerinden diledikleri zaman bu platformlara para aktarabiliyor. Özellikle bitcoin ve benzeri kripto paraların ani artışlarının gece yarısına denk gelmesinden korkan yatırımcılar, bu korkularından tamamen kurtulacak.

fibabanka-kripto-paralar-transfer

Fibabanka, aşağıda yer alan platformlar için 7/24 para transfer hizmeti sunarken ilerleyen günlerde bu platformlar arasında farklı isimleri de görmeye başlayacağız.

·         Paribu

·         BtcTurk

·         Bitay

·         Icrypex

·         Bitci

·         Bitexen

Fibabanka, bu platformlara sadece para transfer işlemleri için kaynak oluşturmakta; doğrudan kripto para satışında bulunmamakta. Yani kripto para alış ve satış işlemleri Fibabanka üzerinden gerçekleştirilmiyor. Bu platformlara Türk Lirası aktarmak için Fibabanka online bankacılık uygulamalarını kullanabiliyorsunuz.

Fibabanka İle TL Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

Fibabanka para transfer menüsünden ya da yukarıda yer alan kripto para uygulamalarının kendi platformlarından para transfer işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Para transfer sınırı, kullanılan platforma göre değişmekle birlikte Fibabanka tarafından uygulanan bir sınır bulunmuyor. Yani kullandığınız platformun izin verdiği ölçüde günlük yükleme yapabilir, hesabınıza aktardığınız Türk Lirası ile dilediğiniz kripto paraları kolayca satın alabilirsiniz. Ani yükselişlerde hesabınızda para olmadığı için üzülmenize ve kayıp yaşamanıza artık gerek olmayacak