Fiat Beklenmeyen Hamleyi Yaptı! Fiat Egea Cross Modellerinde Dev İndirim Fırsatı Başladı!

Fiat’ın Türkiye’de de öne çıkan modellerinde Fiat Egea Cross fiyatları resmen dibi gördü. İşte 2022 Fiat Egea Cross fiyat listesi…

Ekonomi 01.03.2022 - 09:44 01.03.2022 - 09:44 Serhat Karaman

Otomobil sahibi olmak isteyenler yüksek fiyatlar nedeniyle bu hayallerinden bir süreliğine vazgeçmek zorunda kalmışlardı. Ancak yeni düzenlemeler sonrasında fiyatlar aşağı çekilmeye başladı. Birçok yönden Fiat’ın öne çıkan modellerinden biri olmayı başaran Egea Cross modellerinde cazip indirim avantajları sunulmaya başladı. 
Tasarım detayları ile öne çıkmayı başaran Fiat Egea Cross, SUV modelleri arsında uygun fiyatlı oluşuyla da bu başarısını sürdürmesi bekleniyor. Uygun fiyatlı bir SUV modeline sahip olmak ve Fiat’ın avantajlı dünyasına katılmak için bu fiyatları değerlendirebilirsiniz. 

Fiat Egea Ailesinde Uygun Fiyatlar Devam Ediyor!

Türkiye’de en çok tercih edilen otomobil markalarından biri olan Fiat, Egea modelleriyle oldukça sevildi. Fiat Egea Cross modelleri ise giriş seviyesinde uygun fiyatlı avantajları ile 1.3 litrelik benzinli motorla beraber sunulmaya başladı. Egea modellerinde klasik hale gelen motor özellikleri 95 beygir güç özellikleri ile dikkat çekiyor. 

Haber

Bir yandan otomotiv sektöründe görülen küresel krizler, diğer yandan ülkemizde yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle yükselen araç fiyatlarında yeniden aşağı yönlü bir hareket görülüyor. Markaların ucuz opsiyonlara sahip otomobil üretmeye başlamalarının ardından fiyatı da bir hayli düşen Egea Cross, uygun fiyatlara araç sahibi olmak isteyenlere uygun fiyatlar sunmaya devam ediyor. 299 bin 900 TL’den başlayan cazip fiyat fırsatları ile hemen bir Egea Cross modeline sahip olabilirsiniz. 

Fiat Egea Cross Fiyat Listesi 

Fiat Egea ailesinin dikkat çeken modellerinden Egea Cross, uygun fiyatlı SUV model araç sahibi olmak isteyenler için en cazip seçenekleri sunuyor. Araç fiyatlarında markaların dev indirim fırsatları sunmaya başlamasının ardından gelen yeni fiyatlar dikkat çekiyor. Birçok sevilen modelde gerçekleştirilen indirim avantajları sonrasında araç sahibi olmak isteyenlerin Fiat modellerine yöneldiği görülüyor. Mart ayının da gelmesiyle önümüzdeki dönemde firmalardan benzer fiyat avantajları sunulmaya devam edeceği bekleniyor. 

Fiat Egea Cross Fiyatları:

  • Egea Cross Street – 299.900 TL 
  • Egea Cross Urban – 314.900 TL 
  • Egea Cross Lounge – 359.900 TL 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@