Akbank müşterisi olana yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL nakit avans verilecek! Akbank müşterisi olana yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL nakit avans verilecek!

Gelen son bilgiler kapsamında ING tarafından vatandaşlara düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası duyuruldu. Banka tarafından hazırlanmış olan bu yeni kredi kampanyası kapsamında pek çok kişinin faydalanabileceği ihtiyaç kredisi duyurulmuş oldu. Kolaylıkla faydalanılabilen ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar 10 bin TL tutarında ödeme alabilecekler.

Ekonomik koşullar vatandaşların bütçelerini zorlamaya devam ederken yeni gelen bilgiler ile ihtiyaç kredileri de vatandaşlara duyuruluyor. Son olarak ING bankası tarafından yapılmış olan duyuru ile vatandaşların acil nakit ihtiyaçları kolaylıkla karşılanacak. 

Son dönemlerde enflasyon artışı ve doların TL karşısında güç kazanması gibi etkenler nedeniyle vatandaşların alım güçleri büyük ölçüde düştü. Bu bağlamda vatandaşlar ise cazip koşullar altında kolaylıkla ihtiyaç kredisi çekerek acil nakit ihtiyaçlarını karşılamanın yollarını araştırıyor. Vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılan nakit destekleri kapsamında pek çok kişinin arayışına çözüm olan ihtiyaç kredisi kampanyaları ise vatandaşlar tarafından duyuruluyor.

Son olarak ING tarafından yapılmış olan bir duyuru ile vatandaşlara cazip koşullar altında 10 bin TL tutarında ödeme yapılacağı bilgisi verildi. Çok sayıda vatandaşın kolayca başvuru yapabilecekleri ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. İlgili kampanya kapsamında masraf ve faiz oranlarının diğer özel banka kuruluşlarına oranla görece daha kapsamlı ve hesaplı olması ise kredinin kullanılırlık oranını artırıyor.

ING'DEN 10 BİN TL ANINDA ÖDEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ


Türkiye'de sıklıkla tercih edilen özel banka kuruluşları arasında yer alan ING tarafından hazırlanmış olan kredi kampanyası kapsamında vatandaşlar 10 bin TL tutarında ödemeyi anında alacaklar. Bu kapsamda çok sayıda vatandaşı ilgilendiren ihtiyaç kredisinin koşulları ise şu şekilde;

  • Kredi Tutarı: 10 Bin TL
  • Vade Süresi: 12 Ay
  • Faiz Oranı: %1,54
  • Toplam Faiz: 1.294,94 TL
  • Aylık Taksit: 941,25 TL
  • Toplam Ödeme: 11.345,00 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: %26,92
  • Tahsis Ücreti: 50,00 TL

ING tarafından bu koşullar altında sunulan kredi kampanyası kapsamında vatandaşlar kolaylıkla ihtiyaç kredisi alabilecek olup başvuru yaptıkları tutardaki ihtiyaç kredisi tutarı anında hesaplarına yatırılacak. Tutarlar ve oranlarda değişkenlik görülebilecek olup bu durumdan Haber Kredi adresi sorumlu değildir.