Evraksız, Uygun Faizli Anında 50 Bin TL Kredi! HSBC Dijital Kredi ile Şubeye Gitmeye Bile Gerek Kalmayacak!

HSBC Dijital Kredi ile vatandaşların tüm bireysel ihtiyaçları için avantalı kredi desteği sunuyor. Dijital kanallardan kolayca evraksız olarak başvuru yapılabilecek!

Kredi 02.03.2022 - 13:28 02.03.2022 - 13:28 Serhat Karaman

HSBC Dijital Kredi ile nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara destek oluyor. Acil finansman desteği arayan kişilerin 5 adımda kolayca başvurularını yaparak krediden yararlanması sağlanacak. HSBC dijital kanalları üzerinden ister mobil ister internet bankacılığı ile tüm bireysel ihtiyaçları için herhangi bir belgeye gerek kalmadan kredi başvurularının yapılması mümkündür. 

Dijital kanallar üzerinden yapılan başvuru sonrasında başvuru onayının verilmesinin ardında kredi kullanımı yine başvuru yapılan kanallar üzerinden sağlanacaktır. Seçilen vadesiz hesabına anında talep ettiğiniz kredi miktarı yatırılmaktadır. 

50 Bin Liraya Kadar Anında Kredi!

HSBC Dijital Kredi ile HSBC Mobil veya HSBC İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirilecek başvurular sonrasında vatandaşların 2.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar kredi kullanması sağlanacak. Bu sayede birçok farklı ihtiyaçları için vatandaşların dijital krediden yararlanması sağlanacak. 

Haber

Beyaz eşyadan sağlığa, eğitimden evliliğe ve borç ödemeye kadar birçok farklı ihtiyacın ilgili kredi ile karşılanması sağlanacak. 36 aya kadar vade seçenekleri ve uygun faiz oranlar ile sunulan kredinin geri ödeme planı ise bütçenize en uygun seçenekler ile yapılacaktır. 50 bin lira üzerinde kredi talepleri için vade süreleri 24 ay olarak belirlenmiştir. Tatil günleri dahil olmak üzere kredinin 03.00 – 23.30 saatleri arsında kullanılması mümkündür. 

HSBC Dijital Kredi Başvurusu

HSBC Dijital Kredi ile ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere avantajlı seçenekler sunulmaktadır. Herhangi bir belgeye gerek duyulmadan HSBC müşterilerinin yararlanabildiği kredi kapsamında hızlı başvuru kanalları kullanılmaktadır. Herhangi bir belge olmadan mobil veya internet bankacılığı üzerinden başvurularınızı yaparak kredi onayı sonrasında anında hesabınızda talep ettiğini nakit desteğini görebilirsiniz. 

HSBC müşterisi olanların rahatlıkla başvurularını yapmalarının ardından şubeye gitmelerine gerek kamadan kredi onayı sonrasında anında kredilerini kullanmaları sağlanmaktadır. Dijital kanallar üzerinden ‘’Krediler’’ sayfasına gelerek buradan ‘’Dijital Kredi’’ seçeneği ile gerekli başvuru adımlarını izledikten sonra kredi başvurunuzu dakikalar içinde talep edebilir ve 50 bin liraya kadar anında krediden yararlanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@