Evlilik Hazırlığı Yapanlara Türkiye Finans'tan 50 Bin TL Destek!

Yeni bir yuva kurmak için finansman desteğine ihtiyaç duyanlar için sevindirici haberler geldi. Türkiye Finans, evlilik masrafları için ihtiyaç kredisi arayanlara düşük faizli 50 bin TL veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Düğün masrafları, ev ve eşya masrafları derken yüklü bir borcun altına girenlere özel Türkiye Finans’tan büyük kolaylıklar geldi. Türkiye Finans, hayat koşulları her geçen gün zorlaşırken, yeni yuva kurmak isteyenlere ekonomik anlamda destek olmaya devam ediyor. Türkiye Finans Katılım Bankası faizsiz evlilik kredisi sayesinde vatandaşlara aradığı nakit desteğini sunuyor. Katılım bankacılığında faiz yerine kar payı oranı kullanıldığı için Türkiye Finans sayesinde vatandaşlar yuvalarını faiz ödemeden de kurmuş oluyor.

Türkiye Finans Düşük Kar Payı Oranıyla Kredi

Türkiye Finans’ın faiz yerine kar payı uygulaması sayesinde faiz talep edilmeden kredi geri ödemeleri gerçekleştiriliyor. Faiz yerine cüzi miktarda kar payı oranı ödeyerek hayallerindeki evi kurmak isteyenlere müjdeli haber Türkiye Finans Katılım Bankası’nda geldi. Türkiye Finans, ihtiyaç, konut, taşıt ve diğer harcamalar için en ideal kar yapı oranlarıyla uygun koşullarda kredi vermeye devam ediyor.

Türkiye Finans Evlilik Finansmanı kampanyası da vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Özellikle son dönemde hayat pahalılığının giderek artması sebebiyle Türkiye Finans’ın bu ihtiyaç kredisi desteğine başvuran sayısı her geçen gün artıyor. Türkiye Finans Evlilik Finansmanı kar payı oranları vade süresine göre değişiklik gösterdiği için herkeste farklı orandan kredi çekilebiliyor.

Türkiye Finans Evlilik Finansmanı Detayları

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara sunulan Evlilik Finansmanı kampanyasında kar payı oranları merak ediliyor. Kar payı oranları vadeye göre değiştiği için 12 ay vadede yüzde 1.55’ten başlayan faiz oranları, 24 ay vade seçeneğinde ise yüzde 1.62 olarak hesaplanıyor.

Türkiye Finans Evlilik Finansmanında 36 ay vadeli bir kredi çekmek isteyen kişiler, yüzde 1.68 oranında kar payı ödemek durumunda kalıyor. Öte yandan banka prosedürlerine göre 50 bin TL ve altındaki finansman talepleri için maksimum vade sayısı 36 olarak belirleniyor. Bunun üzerindeki kredi kullanımlarında 24 ay vadeli seçenek yer alıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN