Evinizi Fibabanka Döşüyor! Banka, Arçelik Alışveriş Kredisi İçin Cazip Koşulları Sundu!

Fibabanka Arçelik mağazalarında beyaz eşya ve elektronik ürünlerde 3 aydan 15 aya kadar vade imkanı sunan avantajlı alışveriş kredisinden faydalanma fırsatı sunuyor…

Kredi 01.01.2022 - 15:27 01.01.2022 - 15:27 Serhat Karaman

Fibabanka daha az faiz oranları ile ev içi beyaz eşya ve elektronik alışverişlerinde fırsatlar sunacağını duyurdu. Ürün alımlarında dosya masrafı ya da faiz şartı aranmadan Arçelik mağazaları aracılığı ile 15 aya kadar vade imkanı ile kredi sahibi olabilirsiniz. Fibabanka’nın sunmuş olduğu alışveriş kredisi ile sigorta bedeli ödemeden gerekli başvuru adımlarını sağlayarak kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yeni evlenenler ve evini yenileyenler taksitli alışveriş kredisi imkanından faydalanabilmek için sms yolu ile başvuruda bulunabilmek için Fibabanka İnternet bankacılığı sistemini kullanabilirsiniz.

Fibabanka ile Alışveriş Kredisi

Ev bütçesini destekleyici ve birikimleri korumaya yönelik faaliyetlerine devam eden Fibabanka alışveriş kredisi imkanı ile elektronik ürünlerde ve beyaz eşyada uygun fırsatlar sağlamaya devam ediyor. Ön peşinatsız ve faizsiz ekstra masrafa gerek kalmadan ihtiyaç kredisi başvurularını en az 250 TL en yüksek 40.000 TL arasında kullanabilme fırsatı sağlanmaktadır. İstenen miktar tanımlandığında alışveriş sırasında Arçelik mağazası aracılığı ile tek seferde kullanım sağlanabilir. Yeniden başvuru bulunmak istendiğinde sms onayı ile süreç devam ettirilebilir.

Fibabanka Kredi Kullanım Vade Koşulu

Fibabank müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yeni bir ev hayali bulunanlar, beyaz eşyasını yenilemek isteyenler banka aracılığı ile Arçelik mağazalarından istenen ürüne şimdi daha da yakın. Sigorta bedeli olmadan ve kredi tahsis ücreti bulunmadan 15 ay'a kadar vade imkanı ile avantajlı alışveriş kredisinden faydalanabilirsiniz. Kredi kullanımı sırasında cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi elektronik ürünlerde 5000 TL'ye kadar yapılacak bütün harcamalar 12 ay vade de ödenebilmektedir. 5000 TL ve üzeri alışverişlerde 3 ay, 6 ay ve 12 aya kadar varan farklı vade imkanları sunulmaya devam ediyor. Fibabanka aracılığı ile masrafsız ve taksitlendirilmiş alışveriş kredisi fırsatından yararlanmak için şubeleri ziyaret edebilir ya da online bankacılık sistemi üzerinden konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fibabanka Alışveriş Kredisi Başvurusu

Fibabanka'nın Arçelik mağazaları aracılığı ile sunmuş olduğu elektronik ve beyaz eşya kapsamındaki ürünlerin uygun fiyatlar ile banka müşterilerine özel alışveriş kredisi kapsamında sunulan fırsattan yararlanabilirsiniz. Bunun için Fibabanka mobil atm'leri ve internet bankacılığı online platformu üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Fibabanka kullanıcıları için sağlanan bu fırsattan yararlanmak isteyenler belirtilmiş kampanyadan faydalanabilmek için sms ile 3422'ye “Arçelik” yazıp bir boşluk bırakarak “TC kimlik numarası ve doğum tarihi” sıralı bir şekilde girilmesi yeterlidir. Yapılan başvuru neticesinde sms onayı ardından en yakın Arçelik mağazasına giderek alışverişe başlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@