Ev Satın Alacaklara Türkiye Finans Müjdeyi Verdi! Faizsiz Konut Kredisi Desteği Geliyor

Katılım bankalarının faizsiz konut kredisi kampanyası sürüyor. Türkiye Finans konut kredisi oranları güncellendi…

Kredi 19.11.2021 - 14:46 19.11.2021 - 14:46 Serhat Karaman

Türkiye Finans hesaplı konut finansmanı paketleri kapsamında ev alacak vatandaşlara cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Faizsiz bankacılık alanında faaliyet gösteren Türkiye Finans’ın düşük kar oranları ile sunduğu konut kredisi kampanyasına ilgi yoğun. Türkiye Finans Mortgage Finansmanı kapsamında ayrıca vatandaşların taksit ödemelerini de uygun ödeme koşullarından birini seçerek yapmaları da mümkün hale getirildi. Azalan veya ara ödemeli olarak yapılabilecek geri ödeme seçeneklerini vatandaşların gelir durumlarına göre belirlemesi sağlanacak. Son dönemde konut fiyatlarında yaşanan artışlara bir çözüm olarak sunulan faizsiz konut finansmanı paketlerinden biri olmayı başaran kampanya herkesi ev sahibi yapmaya hazırlanıyor.

Türkiye Finans Konut Finansmanı Kar Oranı

120 aya varan vade seçenekleri ile Türkiye Finans konut finansmanından yararlanacak vatandaşlar için %1,59’dan başlayan cazip kar oranları ile finansman desteği sunulacak. Ayrıca Türkiye Finans’ın anlaşmalı devam eden konut projeleri kapsamında yer alan konutları satın almak isteyen kişiler ise çok daha düşük kar oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile kredi kullanabilecekler.

Artan, azalan ve ara ödemeli taksit seçeneklerine sahip finansman türünde, vatandaşların gelir durumuna göre en uygun kredi ödeme seçeneklerinden yararlanması mümkündür. Konut fiyatlarına yaşanan artışa çözüm üretmeyi başaran faizsiz konut kredisi kampanyasına tüm vatandaşların Türkiye Finans şubelerinden başvurularını yapmaları mümkündür.

Konut Kredisi Faiz Oranları Düşüyor

Türkiye Finans başta olmak üzere katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren pek çok banka tarafından faizsiz finansman destekleri sunulmaya devam ederken diğer bankalardan ise düşük faizli kredi seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Yeni bir ev satın almak isteyen kişiler için sunulan düşük faizli ve esnek ödeme seçeneklerine sahip kredi kampanyalarına gelecek dönemde de bankaların devam etmesi bekleniyor.

120 ay vade seçenekleri ve %1,59’dan başlayan cazip kar oranları ile dilediği miktarda konut kredisini tüm vatandaşların Türkiye Finans güvencesi ile talep etmeleri mümkün hale getirildi. Başvuru sırasında vatandaşların talep edecekleri kredi tutarına ve vade sayısına göre farklı oranlarda kar oranları ve hesaplama seçenekleri de sunulacak. Türkiye Finans Mortgage Finansmanı kampanyasından tüm vatandaşların yararlanması mümkündür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@