Ülkemizde en çok tercih edilen özel banka kuruluşlarından olan Garanti BBVA yeni konut kredisi kampanyasını duyurdu. Garanti BBVA tarafından yapılmış olan duyuruda 120 ay vadeli olan bu konut kredisinin resmen borç para gibi verileceği duyuruldu.

İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi! İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi!

Gelen bilgiler kapsamında 325 bin TL tutarında konut kredisi ödemesi yapılacağı bildirildi. Garanti BBVA tarafından verilmekte olan işbu yeni kredi kampanyası kapsamında cazip teklifler ve koşullar altında ödemeler gerçekleştirilecek.

TOKİ 250 bin toplu konut projesinin duyurulması ile birlikte ev fiyatlarında seri bir şekilde yaşanan düşüşler vatandaşların ev sahibi olmak için alım güçlerini artırmıştı. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar ise her ne kadar düşüş yaşanmış olsa da konut fiyatlarının yüksek olduğunu dile getiriyor.

Ev fiyatlarında yaşanan düşüşler sonrasında ise çok sayıda vatabndaş kolay bir şekilde ev bulunabildiğini ancak fiyatların hala daha oldukça yüksek olduğunu belirtiyorlar. Bu noktada para biriktirerek ev sahibi olmanın oldukça güç olması sebebiyle vatandaşlar bankalar tarafından sunulan finansman, kredi ve destek kampanyalarını araştırıyor.

Gerek özel banka kuruluşları gerekse devlete bağlı olarak hizmet veren bankalar tarafından hazırlanan kampanyalar kapsamında ise vatandaşların kolay bir şekilde ev sahibi olabilmeleri için destek çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Son olarak Türkiye'nin en çok tercih edilen özel banka kuruluşlarından olan Garanti BBVA vatandaşlar için konut kredisi kampanyasını yayımladı. Garanti BBVA tarafından verilmiş olan konut kredisi kampanyası kapsamında sunulan cazip teklifler ise dikkat çekti.

GARANTİ BBVA 325 BİN TL 120 AY VADELİ KONUT KREDİSİ

Garanti BBVA tarafından yapılmış olan duyuru kapsamında vatandaşlara toplamda 325 bin TL tutarında ödeme yapılacağı ve bu kredi ödemesinin 120 ay vade ile gerçekleştirileceği bildirildi. İşte kampanyanın koşulları;

  • Taksit Tutarı: 9.237,14 TL
  • Vade: 120 Ay
  • Faiz Oranı: % 2,73
  • Tahsis Ücreti: 1.625,00 TL
  • Ekspertiz Ücreti: 2.100,00 TL
  • Taşınmaz Rehin Ücreti: 300,00 TL
  • Toplam Masraf: 4.025,00 TL
  • Toplam Geri Ödeme Tutarı: 1.108.455,51 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı : % 38,7914

Ekran Resmi 2022-09-29 11.55.34

Kampanya koşulları ve detayları tarih, müşteri tipi ve benzeri nedenlerle değişkenlik gösterebilmektedir.