TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu! TEB, QNB, ING İhtiyaç kredisinde öne geçtiler! 75 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizle duyuruldu!

Ev fiyatlarında yaşanan artışlar sonrasında vatandaşlar ev sahibi olmak için farklı yolları araştırıyor. Son olarak gelen bilgiler kapsamında Halkbank tarafından vatandaşlara ev sahibi olmaları için oldukça cazip teklifler sunuldu. 

Gerek özel bankalar gerekse kamu bankaları tarafından geliştirilen kredi kampanyaları ile vatandaşlara kolay bir şekilde ev sahibi olmalarının yolları sunuluyor. Pek çok banka tarafından hazırlanan özel kampanyalar kapsamında vatandaşlar konut kredisi çekebiliyor ve ev sahibi olabiliyorlar.

Ev fiyatlarında yaşanan büyük ölçekli artışlar sonrası ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için verilen müjdeli haberler arasına yenileri eklendi. Gelen bilgiler kapsamında devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankaları arasında yer alan Halkbank tarafından verilen konut kredisi resmi olarak duyuruldu.

Halkbank resmi internet adresinde yer alan bilgiler kapsamında toplamda 225 bin TL tutarında verilecek olan konut kredisi ile vatandaşların ev sahibi olmaları kolaylaştırılacak. Yeni gelen bilgilere göre yüksek tutarlı ve 120 aya varan vade imkanları ile sunulan kredi kampanyası kapsamında pek çok kişi kolaylıkla ev sahibi olabilecekler.

Son dönemlerde devlet bankaları tarafından sunulan konut kredilerinde yaşanan artış faiz oranlarına da yansıdı. Özellikle geçtiğimiz günlerde açıklanmış olan politika faiz kararları sonrasında faizlerin düşürülmesi ile birlikte devlete bağlı olarak hizmet veren bankaların kredi kampanyalarındaki faiz oranları düşürüldü. Peki; Halkbank tarafından sunulmakta olan işbu yeni konut kredisi kampanyası ile vatandaşlar hangi koşullar altında ev sahibi olacaklar. İşte o kampanyanın koşulları!

HALKBANK 225 BİN TL KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Devlet bankası tarafından duyurulmuş olan konut kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar cazip koşullar altında kredi kullanabilecekler.

  • Faiz Oranı: % 1,2
  • Yıllık Maliyet Oranı: % 15,9017
  • Kredi Tutarı: 225.000,00 TL
  • Taksit Sayısı: 120 Ay
  • Vade Sayısı: 120 Ay
  • Aylık Ödeme: 3.547,81 TL
  • Geri Ödeme: 425.737,20 TL

Screenshot_1

İşbu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar başvurularını Halkbank mobil uygulaması internet adresi ve şubelerden kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar. Daha detaylı bilgi almak isteyenler ise Halkbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek detaylı bilgilere sahip olabilirler.