Ev Hanımlarına Ev İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Gelir Belgesi Olmadan Anında Kredi Kartı

Denizbank, ekonomiye destek amacıyla ev hanımlarına kredi kartı alma şansı sunuyor.Gelir belgesi olmadan online başvurun ya da en yakın Denizbank şubesine gidin,kredi kartınız hemen adresinize gelsin.

Finans 26.09.2021 - 14:12 26.09.2021 - 14:12 Serhat Karaman

Denizbank, ekonomiye destek amacıyla ev hanımlarına da kredi kartı alma şansı sunuyor. Gelir belgesi olmadan en yakın Denizbank şubesine gidin ya da online kanallar ile kredi kartı başvurunuzu anında iletin kartınız hemen adresinize gelsin.

Denizbank, her ev hanımının çantasında kendine ait kredi kartı olsun diye Bonus kart şartlarını esnetti. Ev hanımları, herhangi bir gelirleri olmasa da 2.000 TL’ye kadar kredi kartı alabilecek. Artan ev ihtiyaçları, çocukların özel harcamaları derken masrafların altından kalkamayan ev hanımlarımız kendilerine ait kart ile tüm harcamalarını gerçekleştirecek, üstelik yapılan harcamalardan bol bol Bonus puan kazanacak.

Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı Denizbank’ta

Denizbank hesabınız varsa hemen MobilDeniz uygulamasını telefonunuza indirin ve kredi kartı başvurunuzu yapın. Dilerseniz internet sitesinde yer alan kredi kartı başvuru formunu doldurarak da talebinizi geçebilirsiniz. 2.000 TL’ye kadar talepleriniz için sizden gelir belgesi istenmeyecek.

Eğer ek bir geliriniz varsa daha yüksek tutarda kredi kartı alabilirsiniz. Bunun için gelir belgenizi bankaya ibraz ederek başvuru yapmanız mümkün. Benzer şekilde 2.000 TL limitli kartınızı aldıktan sonra gelir belgenizi sunarak limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.

evhanimlarina-kredi-karti

2.000 TL limitli kredi kartınızı kullanmaya başladıktan sonra düzenli ödemelerinizle beraber kredi notunuz artacak ve kredi kartı limit artış talebinde bulunabileceksiniz. Bu durumda sizden gelir belgesi istenmeden kredi kartı limitiz artırılacak. Gelir belgesi olmadan kredi kartı veren diğer bankalar da yüksek kredi notunuz sebebiyle sizlere kart vermek için deyim yerindeyse sırada bekleyecek.

Bonus Kredi Kartı İle Bol Bol Harca Bol Bol Kazan

Kredi kartınız ile yapacağınız her harcamada çeşitli tutarlarda Bonus puan kazanma şansınız olacak. Bu puanları Bonus üye işyerlerinde kullanabilecek ve kredi kartı limitiniz düşmeden sürpriz alışverişler yapabileceksiniz. Özellikle ev hanımlarının yoğun olarak gerçekleştirdiği market harcamalarında hem kazanmak, hem de harcamak oldukça kolay.

Bonus kredi kartı ile yapacağınız özel alışverişlerde uygun taksit avantajlarından yararlanabilir, peşin aldığınız ürünlerin ödemelerini taksitler halinde yapabilirsiniz. Giyimden ev tekstiline, beyaz eşyadan mutfak ürünlerine kadar birçok harcamanızı Bonus kredi kartınızla taksitli olarak satın alabileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@