Ev Alacaklara Müjde! Türkiye Finans 4+1 Evleri Düşük Fiyattan Satışa Çıkardı!

Bankadan konut satışı, son dönemde ev hayali kuranlar arasında oldukça popüler bir hale geldi. Piyasa fiyatının çok daha altında en uygun şartlarla ev sahibi olmak için Türkiye Finans'tan fırsat…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye bankacılık sektörünün en dikkat çeken özel bankaları arasında yer alan Türkiye Finans, tüketici kredilerinde sunduğu cazip fırsatlarla adını duyuruyor. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi gibi ürünlerde yaptığı kampanyalarla geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başardı. Banka son olarak mevduat faizlerini de uygun seviyede tuttuğu için bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettirmeye devam ederken, şimdi de konut satışıyla gündeme geldi. Türkiye Finans uygun fiyatlı 2+1, 3+1, 4+1 konut satışları ara vermeden devam ediyor.

Türkiye Finans Gayrimenkul Satışında Öne Çıkıyor

Özellikle yüksek faizden kaçınan ve faizle işlem yapmak istemeyenlerin tercih ettiği Türkiye Finans, elinde bulunan konutları en uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Türkiye Finans piyasanın çok altında konut satışı yapan özel bankalardan biri olarak biliniyor. Daha önce müşterilerine kullandırmış olduğu konut kredilerinin geri ödemelerinde sorun yaşayan kişilerin ipotek altında tuttukları konutlar bankaya geçiyor.

BDDK mevzuatına göre icradan haciz yoluyla alınan bu gayrimenkuller, en fazla 3 yıl kadar Türkiye Finans elinde kalabiliyor. Bu süre geçmesi halinde evler bankanın öz sermayesine işleneceği ve maliyetleri artacağı için Türkiye Finans, bir an önce bu evleri satmayı istiyor. En uygun koşullarda ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar da Türkiye Finans tarafından sunulan bu fırsatı kaçırmadan hayallerindeki eve sahip oluyor.

Türkiye Finans Ev Satışı Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans, web sitesi üzerinden gayrimenkul satışı yaparken, elinde tuttuğu konutları piyasa fiyatının çok altında fiyatlara ilana koyuyor. Türkiye Finans uygun fiyatlarla satışa sunduğu bu konutların satışında ayrıca ihtiyaç duyan müşterilerine düşük faiz oranlı konut kredisi kullanma fırsatı da sunuyor.

Türkiye Finans bankasına ait gayrimenkullerin satışını bankadan.com, intengo, tapu.com ve müzayede.com iş ortaklıklarından gerçekleştirmek oldukça kolay bir hale geldi. Beğendiğiniz konut için size en yakın Türkiye Finans şubesine kimlik belgeniz ile giderek konut satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN