Esnafa İlk 3 Ay Ödemesiz ve Düşük Faizli Kredi Paketi Şekerbank'tan Geldi! En Uygun Esnaf Kredisi Oranları...

Şekerbank Esnafa Destek Kredisi ile acil nakit sıkıntısı çeken işletmelere düşük faizli kredi desteği sunuyor. İlk 3 ay ödemesiz ve 60 ay vade imkanıyla uygun esnaf kredisi…

Kredi 23.11.2021 - 17:31 23.11.2021 - 17:31 Serhat Karaman

Ülke genelinde özellikle pandemi sonrasında esnaf ve zanaatkârların finansman sorunları yaşamalarının ardından bankaların destek paketleri de açıklanmaya başladı. Acil nakit ihtiyaçlarına yönelik tüm esnaf ve işletmelerin cazip faiz oranları ile yararlanabileceği kredi kapsamında, 45 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarına çözümler sunuluyor. Esnafım Paketi kapsamında yer alan krediden yararlanmak isteyen tüm işletmeler için ayrıca Üreten Kart ile ücretsiz 5 bin TL limitli esnaf kart fırsatı da sunulacak. Nakit desteğinin yanı sıra birçok bankacılık hizmetinden de avantajlı şekilde yararlanılmasını ön gören Şekerbank’tan Esnafım Paketi, nakit sorunları yaşayan esnaflarımıza finansman desteği sağlayacak.

Esnaflara Düşük Faizli Kredi Paketi

Acil nakit ihtiyaçlarını çözmek isteyen esnafların 45 bin TL’ye kadar yararlanabileceği yeni bir finansman paketi Şekerbank tarafından duyuruldu. Şekerbank’tan Esnafım Paketi kapsamında hazırlanan kredi ile vatandaşların 60 aya kadar vade imkanları ile yüksek oranda kredi talep etmesi sağlanacak. Ayrıca ödemelerini düzenli olarak yapan tüm esnaflar için yılda bir defa olmak üzere taksit erteleme avantajları da sunulacak.

Şekerbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları

Esnafa Destek Kredisi kapsamından yararlanmak isteyen vatandaşlar için 60 ay vade ile avantajlı faiz oranları uygulanacak. Talep edilecek finansman miktarına göre belirlenecek özel faiz oranlarından yararlanmak için Şekerbank esnaf kredi paketlerine başvuru yapılması gerekmektedir.

3 aya kadar erteleme imkanı ile talep edilebilecek kredi aynı zamanda ödemelerini düzenli gerçekleştiren esnaflara özel yılda bir kere erteleme avantajıyla birlikte sunulması hedefleniyor.

Şekerbank’tan 5 Bin Lira Limitli Ücretsiz Kredi Kartı

Esnafım Paketi ile 45 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecek esnaflar için Şekerbank’ın sunduğu nakit desteğinin yanı sıra kredi ve banka kartının birleştiği Üreten Kart ile 5 bin TL limit kullanılabilecek. Bir yıl boyunca ücretsiz olarak kullanılacak kart için krediden yararlanma şartı aranabilir.

60 ay vade, 3 ay ödemesiz ve düşük faiz oranlarına sahip kredi desteği ile gelen Üreten Kart fırsatı birçok esnafımızın nakit sıkıntılarına çözüm sunarak destek sunmaya devam ediyor. Kredi kapsamında ayrıca özel faiz oranları da uygulanabilecek.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@