Vatandaşların cebini yakan ekonomik etmenler nedeniyle pek çok kişi bankalar tarafından verilen destekleri sıkı bir şekilde araştırıyor. Bu son dönemlerde ise pek çok banka kuruluşu tarafından vatandaşlara çare olmak amacıyla yeni kampanya ve destek paketleri geliştiriliyor. Yeni gelen destek paketleri kapsamında vatandaşların hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarını çözebilmeleri için hizmet veren bankalar tarafından sunulmuş olan bu kampanyalara bir yenisi daha eklendi.

Akbank tarafından yapılmış olan duyuru ile Eylül ayına özel olacak şekilde yeni bir destek kampanyası duyuruldu. Genç, yaşlı, emekli herkesin faydalanabileceği bu klampanya kapsamında sunulan olanaklar ise büyük dikkat çekti.

Kış aylarına girilmesine az bir zaman kalmışken vatandaşların masraf kalemleri de büyük ölçekli olarak artış gösterdi. Çok sayıda vatandaşın masrafları artarken harcamalarını nasıl yapacakları ise soru işareti olarak akıllarında kaldı.

Akbank müşterisi olana yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL nakit avans verilecek! Akbank müşterisi olana yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL nakit avans verilecek!

Mont ve palto gibi temel kışlık giyim ürünlerinin fiyatlarında yaşanan büyük ölçekli artışlar sonrasında kışlık ürünler ile altın fiyatları adeta yarışır hale geldi. Fiyatlardaki artışlar sonrasında vatandaşlar kışlık harcamalarını yapmakta güçlük çekerken bankalar tarafından ise sıklıkla kredi ve destek kampanyaları duyurulmaya başlandı. 

Özellikle bazı bankaların cazip teklifleri sonrasında çok sayıda kişi destek ve kredi kampanyalarından yararlanmaya başlamışken Akbank tarafından gelen yeni bir duyuru ile vatandaşlara ihtiyaç kredisi adı altında destek ödemeleri yapılacağı bildirildi. Bu cazip teklifi sunan Akbank'ın kredi kampanyasının Eylül ayına özel olması ve Eylül ayının sonuna gelinmesi nedeniyle çektiği dikkat de büyük ölçekli oldu.

AKBANK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank tarafından yapılmış olan duyuru ile vatandaşlara 50 bin TL tutarında ödeme yapılacağı duyuruldu. Gelen yeni bilgiler kapsamında çok sayıda vatandaşın hızlı bir şekilde kredi çekebilecekleri bildirildi. Akbank tarafından sunulan cazip ihtiyaç kredisi kapsamında vatandaşlar aylık çok düşük tutarlarda taksit ödemeleri ile 50 bin TL nakit desteğinden faydalanabilecek. İşte kredi kampanyasının şartları;

  • Kredi Tutarı: 50 Bin TL
  • Vade Süresi: 36 Ay
  • Faiz Oranı: Yüzde 2,33
  • Kredi Tahsis Ücreti: 275 TL
  • Aylık Maliyet Oranı: Yüzde 2,9493
  • Efektif Yıllık Faiz Oranı: Yüzde 41,7358
  • Aylık Taksit Tutarı: 2 Bin 260,39

Ekran Resmi 2022-09-29 11.21.06

Bu koşullar altında sunulan kredi kampanyasından faydlanmak isteyen vatandaşlar Akbank mobil, internet bankacılığı ve şubeler vasıtasıyla destek alabilirler.