Ege'de devam eden Türkiye-Yunanistan tartışması büyümeye devam ediyor. Son olarak Eski NATO komutanının skandal sözleri gündeme damga vururken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye hakkında söylediği sözler çok tartışıldı. ABD'nin Güney Kıbrıs Rum Kesimi'ne karşı silah ambargosunu ortadan kaldırmasının ardından Kıbrıs adasında Rumlar ve Türkler karşı karşıya geldi. 

Türkiye Yunanistan arasındaki gerilim devam ederken son olarak Yunanistan'ın tatbikat yapması gündeme damga vurmuştu. Uzun süredir devam eden tartışma boyut kazanırken söylenen o sözler gündem oldu. Eski NATO komutanının Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye hakkında söyylediği sözler medyaya büyük yankı getirdi. 

SKANDAL SÖZLERİYLE GÜNDEM OLDU!

Güney Kıbrıs Rum medyasında katıldığı bir programda Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında konuşan Yunanistan'ın eski NATO komutanı korgeneral Christos Drivas'ın bulunduğu iddialar gündeme damga vurdu. Oldukça büyük iddiaları ortaya atan Christos Drivas'ın çok tartışılacak cümleleri medyada etki yarattı. 

Resmi Gazete'de yayımlandı! Bakanlık farklı kadrolarda kadın erkek 500 kamu personel alım ilanı yayınladı! Resmi Gazete'de yayımlandı! Bakanlık farklı kadrolarda kadın erkek 500 kamu personel alım ilanı yayınladı!

turkiye-yunanistan-son-durum (1)

Rum medyasında katıldığı bir programda konuşan ve o konuşmasıyla gündem olan Yunanistan'ın eski NATO komutanı korgeneral Christos Drivas Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında gündeme damga vuran iddialarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yayılımcı bir politika izlediğini söyleyen Drivas olay yaratacak iddialarda bulundu. 

DRİVAS MEİS ADASINI HEDEF GÖSTERDİ!

Cumhurbaşkanı Erdoğan2ın yayılımcı bir politika izlediğini ve ilk hedefinin Meis adası olduğunu dile getiren unanistan'ın eski NATO komutanı korgeneral Christos Drivas 'İlk hedefi Meis adasını almak. Daha sonra 25. meridyen doğrultusunda ilerleyerek bölgede hakimiyet sağlamak istiyor. Bu nedenle de dünyada nüfus toplama arayışı içerisinde. Rumları hedef alıyor ve Türklerin ateşini yükseltmek istiyor' dedi. 

NATO'nun Türkiye'yi kaybetmek istemediğini de dile getiren Drivas NATO hakkında şunları söyledi;

'NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'in izlediği politika çok iğrenç. Dengeli gidemiyor. NATO aslında Türkiye'yi kaybetmek istemiyor'