İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi! İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi!

Kış aylarının gelmesiyle birlikte artan ihtiyaçlar vatandaşın elinde kabarık bir liste gibi dururken özellikle de gelen zamların ardından eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte kırtasiye ve kışlık alışverişi zor duruma girmelerine neden oldu. Bankaların ihtiyaç adına harcamalar için verdiği krediler arasında Enpara'da yerini aldı. Vatandaşa masrafsız 15 Bin TL kredi sunan Enpara yüzleri güldürecek.

2022-2023 Eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte veliler özellikle de okul ihtiyaçları ve alışveriş listesini temin etmekte güçlük çekti. Okul alışverişinin kabarık olmasının ardından bu sene kıyafete gelen zamda vatandaşın zor durumda kalmasına neden oldu. Bu noktada devreye giren ise ihtiyaç kredileri oldu. 

ENPARADAN EN BABA İHTİYAÇ KREDİSİ! 

Vatandaşın ihtiyaçlarını karşılaması için verilen ihtiyaç kredileri soğuk kış aylarının gelmesiyle birlikte araştırılmaya başlandı. Bankaların kredi faizi nedeniyle çekingen davranan vatandaşa Enpara'dan iyi haber geldi. Enpara en baba ihtiyaç kredisini vatandaşa sundu. 

Masraflar, ödemeler, ihtiyaç ve giderler adında Enpara tarafından sağlanan 15 bin TL masrafsız ihtiyaç kredisi olanaklarından yararlanabilecek olan vatandaşlara güzel haber geldi. Başvuru sonucu anında verilen ihtiyaç kredisi 15 bin TL.ye kadar çıkarken vatandaşlar bu kışta istediklerini kolayca alabilecek. Anında verilen ihtiyaç kredisiyle 15 bin TL. tüm ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlayacak. 

15 BİN TL ANINDA VERİLECEK!

15 Bin TL ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan vatandaşlar Enpara şubelerine giderek ya da mobil uygualamalardan gerekli bilgileri doldurarak 15 bin TL kredi sahibi olabilecek. Yapılan başvuruların ardından onay süreci anında gelen Enpara ihtiyaç kredisi vatandaşın rahatlamasını sağlayacak.