Emekliye Baharı Getiren Fırsat! Anında 1000 TL Hesaplarda! ING Promosyon ödemesi Başladı!

Emekliler maaş ve promosyon ödemeleri ile rahat bir nefes aldı.

Ekonomi 12.10.2021 - 09:15 12.10.2021 - 09:17 Göksel Sarı

Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren promosyon ve ikramiye ödemeleri devam ediyor. Emeklilerin yüzünü güldüren banka bu kez ING Bank oldu. Verilen promosyonlar ile emeklilere rahat bir nefes almış durumda.

Promosyon Ödemesi İçin Başvurmak Yeterli

Bankalar emekli vatandaşlara emekli maaşlarını ödeme karşılığında promosyon ödemeleri yapmaya devam ediyor. Yapılacak ödemelerin miktarları değişiklik gösterirken, hemen her banka bu  ödemeler için emeklileri şubelerine davet ediyor. ING Bank’ta yaptığ emekli promosyon ödemeleri ile gündem olmaya devam ediyor. ING Bank  emeklilerin maaşlarını taşımasına karşılık olarak promosyon ödeme sözü veriyor. Verilen promosyonların miktarları ise maaşa göre belirleniyor.

En Az 1000 TL

Emekliler bankalarının promosyon kampanyalarını takip etmeye devam ediyor.  Geri ödemesiz olarak yapılan promosyon kampanyaları ile nakit para desteği alan emekliler ING Bank’ın kapısını da çalıyor. ING Bank’ta bu talebi geri çevirmeyerek maaşını taşıyanlara 850 lira promosyon ödemesi yapıyor. Yapılacak ödemeler için tek şart ise 3 yıl boyunca emekli maaşını başka bir bankaya taşımamak. Emeklilere verilen bu promosyon ödemesi emekli aylıklar 1500 lira üzeri olanlar için 850 lira olarak belirlenmiş durumda.

Başvurular Devam Ediyor

Emekliler maaşlarını e-Devlet üzerinden taşıyabildikleri gibi, en yakın SGK hizmet binalarına giderek verdikleri dilekçe karşılığında da taşıyabilirler. Emekli aylığını taşımak istediği bankanın ismini dilekçeye yazmanın yeterli olduğu işlem ile, maaşlarını taşıyan emeklilere promosyon ödemeleri yapılmakta. ING Bank 3 yıllık taahhüt karşılığında yapmış olduğu ödemeler için belirlediği tutara zam yaparak en az 1000 liraya çıkardı.

Emekli aylıkları 2500 lira ve üzeri olan emekliler için ise bu promosyon ödemelerinin miktarı en az 1000 lira olarak belirlendi. ING Bank yaptığı promosyon ödemelerini eden değil hesaplara direkt olarak aktarmakta. Bu aktarılan ödemeler için bankanın ekstra bir talebi de mevcut değil. Yapılan ödemeler için otomatik fatura ödeme talimati isteyen bankalar olurken ING bu tip talimatlara gerek duymadan direkt olarak ödemeleri yapmakta.