Emeklilikte Büyük Fırsat! SGK’ya Prim Borcu Olanlara Denizbank'tan Emeklilik Kredisi! Prim Borcu Olanlar Yararlanabilecek

SGK prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara Denizbank’tan tam destek! Emekli Olmak İsteyenlere Özel Kredi Denizbank’ta…

Finans 29.12.2021 - 11:21 29.12.2021 - 11:21 Serhat Karaman

Türkiye’de birçok kişi SGK prim borçları nedeniyle emekli olma hayallerini ertelemek zorunda kalıyor. Denizbank ise prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara özel kredi desteği sağlayarak bu sorunun aşılmasını sağlıyor. 

SGK’ya prim borcu olması nedeniyle emekli olamayanlar için özel sunulan kredi, 3 ay erteleme avantajları ve uygun faiz oranları ile sunulmaya devam ediyor. Kefilsiz olarak kullandırılacak kredi sayesinde emeklilik hayalleri kuranların bu hayalleri gerçekleştirilecek. SGK prim borcu yazısını getirenlere özel avantajlar ile verilecek kredi, prim borçlarının kapatılmasında büyük destek sunmayı hedefliyor. 

Denizbank Emekli Olmak İçin Kredi Desteği 

Denizbank’ın emekli olmak için kredi arayanlara özel sağladığı finansman desteği, prim borcu olanlara büyük destek sağlamaya devam ediyor. 36 ay vade seçenekleri ve 3 ay ödemesiz dönemli olmak üzere birçok cazip seçeneğe sahip kredi sayesinde, SGK’ya prim borçları olan kişilerin emeklilik yolunda bu borçlarını ödemeleri sağlanacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından geçtiğimiz dönemlerde bankalar ile yapılan anlaşmalar sayesinde emekli olmak için kredi veren bankaların sayısı artmıştı. Ancak şuan için Denizbank tarafından sağlanan bu hizmet vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Avantajlı faiz oranları ve ertelemeli krediyle prim borçlarınızı hemen kapatın. 

Denizbank Emekli Olmak İçin Kredi Özellikleri 

Emekli olmak için prim borçlarını ödemek isteyenlere Denizbank’tan cazip kredi fırsatları sunuluyor. Emekli Olmak İsteyenlere Özel Kredi kampanyası kapsamında, yüzde 1,91’den başlayan faiz oranları ile kredi desteği sağlanıyor. Prim borçlarını ödemekte güçlük çekenlere özel sağlanacak kredi, 36 ay vadelerle ve aylık 410,96 TL taksit avantajları ile kullandırılacaktır. 

3 ay ertelemeli kredi sayesinde SGK’ya olan prim borçlarını ödeyerek tüm vatandaşların emeklilikte önemli bir avantaj elde etmesi sağlanacak. Özellikle yeni yıldan itibaren borçlanma oranlarının artacak olması da bu tip kredilere olan ihtiyaçların artmasına neden olacağı ifade ediliyor. Denizbank tarafından sağlanan emekli olmak için kredi desteğinde avantajlı faiz oranları ve uygun ödeme koşulları sunulmaktadır. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@