Emekliliğin Tadı Halkbank'ta Çıkar ! E-Devlet Üzerinden Başvuran Emeklilere Halkbank'tan 750 TL

Emekli maaşınızı hem bir kamu bankasından almak, hem de bunun karşılığında nakit ödeme hakkı elde etmek istemez miydiniz? Evet dediğinizi buradan duyar gibiyiz. Emekli maaşını Halk Bankası'na taşıyanlara bankadan 750 TL'ye varan nakit ödeme sürprizi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

E-devlet üzerinden maaş taşıma başvurusu yaparak maaşınızı Halkbank’a taşıyabilir, hesaba yatacak tutara göre 500 TL’den 750 TL’ye kadar değişen promosyon avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Halkbank, uzun yıllardan bu yana emeklilerin en çok tercih ettiği bankalardan biri konumunda. Bundan yıllar önce Halkbank ATM ve şubelerinin önünde uzun emekli kuyruklarının olduğunu siz de anımsayacaksınız. Halkbank’a gönülden bağlı emekliler, artık maaşlarını çok daha rahat şartlar altında çekebiliyor. Şube ve ATM sayısının artması, bununla beraber dijital bankacılık uygulamalarının da gelişmesiyle birlikte uzun kuyruklara yer yok. Maaşını rahatça alabilen emekliler, buna ek olarak promosyon hakkı da elde ediyor. Bitmedi, tüm bunların yanı sıra banka tarafından sunulan sayısız fırsattan ilk başta yararlanma şansı bulan emekliler, emekliliklerinin tadını Halk Bankası’nda çıkarıyor.

halkbank-emekli-promosyon

Başvurular E-Devlet’ten, Ödemeler Halkbank’tan

E-Devlet üzerinden emekli vatandaşlarımıza sağlanan hizmetlerden biri de emekli maaşının şubeye gitmeden taşınabilmesi. PTT’den alınacak şifre ile beraber sisteme giriş yapan emekliler, maaşlarını Halkbank’ın istedikleri şubesine taşıyabiliyor. Başvuru sonrasında işlemin onaylanması ile beraber maaş tutarları artık Halkbank’taki emekli hesaplarına aktarılıyor. İlk maaşın hesaba geçişi sonrasında promosyon hakkından faydalanmak mümkün. Aşağıda belirtilen maaş tutarlarına göre emeklilerin hesabına nakit promosyon ödemesi yapılıyor.

·         Maaşı 0 TL ile 1.499 TL arasında değişen emeklilere 500 TL,

·         Maaşı 1.500 TL ile 2.499 TL arasında değişen emeklilere 625 TL,

·         Bu tutarların üzerinde maaş alan emeklilere ise 750 TL nakit ödeme yapılmakta.

E-devlet şifresi olmayan ya da maaşını bu şekilde taşıyamayan emekliler 0850 222 92 62 numaralı emekli destek hattı üzerinden gerekli yardımı alabilirler. Ayrıca Halkbank şubelerine yapılacak başvurularla beraber maaş taşıma işleminin ücretsiz ve sorunsuz şekilde tamamlanması mümkün.

Emekliliğin tadı Halkbank’ta çıkar sözünü kanıtlar nitelikteki hizmetlerin bazıları da şunlar; emeklilere özel vadeli mevduat faizi, emekliler için düşük faizli ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri, aidatı bulunmayan kredi kartı kullanım kolaylığı, faturaların otomatik ödeme sistemi ile kolayca ödenmesi, ATM’lerden ücretsiz para çekme fırsatı.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN