Emeklilere Ziraat Bankası Vakıfbank ve Akbank'tan 7 Bin Liraya Kadar Masrafsız Kefilsiz Şartsız Kredi!

Emeklilere 7000 lira kredi müjdesi. Emeklilere 7000 Liraya kadar şartsız kredi

Kredi 14.10.2021 - 14:57 14.10.2021 - 14:57 Göksel Sarı

Acil nakit ihtiyacı duyan emeklilere özel bankalar tarafından yapılacak kampanya duyuruldu. Bankaların şart ve kefil aramadığı emeklilere özel 7000 TL için aranan tek yeterlilik emekli maaşının ilgili bankalardan alınıyor olması. Bazı kamu ve özel bankaların yaptığı bu kampanya acil para ihtiyacı olan, borçlarını ödeme sıkıntısı çeken hatta emekli olduğu halde başka işlerde çalışmaya devam eden emekli vatandaşların yüzünü güldürebilecek cinsten.

Ziraat Bankasında 3 Ay Ertelemeli Kredi

Bankaların kendi bütçeleri kapsamında zaman yaptıkları bu tür kampanyaların en büyük temsilcilerinden birisi kamu bankası olması ve Türkiye’nin en çok emekli maaşı alınan bankası olan Ziraat Bankası. Düşük faiz imkanları ile beraber kredi imkanları çeşitli olan Ziraat Bankası bu kez emekliler için 7000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ile kapılarını müşterilerine açıyor. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan emekli vatandaşların yararlanabileceği kredi kampanyasına ulaşım internet üzerinden sağlanıyor. İlk taksit için 3 ay ertelemenin yapıldığı kredi, 36 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Ayrıca internet üzerinden yapılan başvuruların, belirlenen şartların karşılanması halinde onayı aynı gün içerisinde yapılıp kullanıma sunuluyor.

Vakıfbank’tan Anında 7000 TL

Emeklilere özel ihtiyaç kredileri kampanyası sunan bir diğer banka olan Vakıfbank’tan 7000 TL’ye kadar acil destek kredi başvurusu yapılabiliyor. Vakıfbak mobil uygulaması üzerinden yapılan başvurular aynı gün içerisinde onaylanıp kullanıma sunuluyor. Vakıfbank’ın 7000 TL acil destek kredisini kullanmak isteyen vatandaşların emekli maaşlarını Vakıfbank üzerinden almaları gerekiyor. Emekli  maaşını bu bankadan almayan emekliler ise emekli maaşlarını Vakıfbank’a taşıyarak bu kredi kampanyasından yararlanabilirler. Ayrıca emekli kişiler kimlikleri ile herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek kredi başvurusu gerçekleştirebilir.

Akbank Direkt İle Kredi Cepte

Emekli kişilere düşük faiz oranları ile kredi kullanım imkanı veren Akbank, 36 ay vadeye kadar kredi imkan sağlıyor. Akbank direkt uygulaması üzerinden yapılan başvurular ilk 3 ay ertelemeli şekilde onaylanıyor. Akbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler bu kredilere Akbank Direkt uygulaması ile ulaşıp başvuru gerçekleştirebiliyor. Emekli maaşını başka bankadan alan kişiler, emekli maaşını Akbank’a taşıyarak kredilere başvuru yapabilirler