Emeklilere Özel Krediler! 100 Bin Liralık Krediler En Uygun Faiz Oranları İle Veriliyor!

Nakit desteğine ihtiyacı olan emekliler için en uygun krediler hangi bankalarda?

Kredi 12.10.2021 - 11:53 12.10.2021 - 11:58 Göksel Sarı

Emeklilerin hayali bir kanun teklifi ile faizsiz kredi kullanabilmek. Emekliye 0 faizli kredi imkanı sunulması için kanun teklifi hazırlanması gerekiyor ancak bununla alakalı henüz bir gelişme bulunmuyor. Ancak uygun faiz koşulları ve uzun vadelerle emeklilere kredi  imkanı sağlayan bankalar mevcut. Özellikle bazı bankalarının emekliler için uygun kredi paketleri bilinmekte işte o bankalar ve kredi kullanım koşulları ile faiz ve vade oranlarını sizler için derledik.

Ziraat’ten Emeklinin Artısı Kredisi

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Paketi ile düşük hesap işletim masrafıyla kredi kullanabilirsiniz. Maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığıyla alan emekliler, konut ve nakit ihtiyaçlarını bu kredi paketi ile karşılayabiliyor. 36 ay vade ile 20 bin TL emekliye özel ihtiyaç kredisi sunan bankanın faiz oranı 1.63. Konut kredisinde ise emekliye özel 100 bin TL tutarında kredi veriliyor. Aylık faiz oranı yüzde 1.37 olan kredi 120 ay vade ile konut sahibi olmak isteyen emeklilerin taleplerine cevap oluyor.

Halkbank’tan Mutlu Emeklilik Kredisi

Maaşını Halkbank üzerinden alan emekliler veya maaşını Halkbank’ taşımayı taahhüt edenlerin yararlanabildiği kampanyası, aylık 1.60’dan başlayan faiz oranları ve bütçeye uygun geri ödeme seçenekleri ile ön plana çıkıyor. 100 bin TL’ye kadar verilen kredi aylık eşit taksit ile, artan taksit ile, azalan taksit ile, 3 ayda bir eşit taksit be serbest ödeme seçenekleri ile emeklilerin kullanımına sunulmuş bulunmakta. Uygulanan faiz oranı ile emekliler tarafından en çok tercih edilen bankalardan olan Halkbank, emeklilere özel hizmetlerini genişletmeye devam ediyor.

 Garanti BBVA’dan Emekli Kredisi

Size özel emekli ihtiyaç kredisine Garanti Mobil yada internet bankacılığı aracılığıyla başvurabilir, hesabınıza aktarılacak tutarı hemen kullanabilirsiniz. Hızlı onay süreci ile ön plana çıkan banka emeklilere 10 bin TL tutarında 12 ay vade ille kredi kullanım ollanağı sağlıyor. Vade içi yıllık faiz oranı yüzde 1.69 olan kredinin aylık taksit tutarı 947 TL.