Emeklilere Kredi Müjdesi! Garanti BBVA Emeklilere Özel Kredi ile Cazip Koşullar Sunuyor!

Garanti BBVA, emeklilerin kullanabileceği kredileri uygun fırsatlar ile birlikte oluşturmayı sürdürüyor.

Kredi 01.01.2022 - 13:52 01.01.2022 - 13:52 Serhat Karaman

Emekli ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde, Garanti BBVA üzerinden çok özel olarak belirlenmiş kolay ödeme yöntemleri ile krediye sahip olabilirsiniz. Emekli maaşlarınızı diğer bankalardan Garanti BBVA’ya taşımanız durumunda öncelikli olarak daha da büyük fırsatlardan yararlanma şansınızı kullanabilir, zaten Garanti müşterisi iseniz emekli olmanız kaydıyla başvurunuzu dilediğiniz yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Emekli maaşlarınızla zor durumda kalmadan ödeyebilmeniz için özel tasarlanan kredilere başvurarak ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilir, hızlı ve kolay başvuru süreci sayesinde paranızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Garanti BBVVA Emeklilere Kredi Başvuru Süreci

Emeklilere özel oluşturulan faiz ve vade oranlarına sahip olan krediye başvurabilmek için banka tarafından sunulmuş şartlara uygunluk gerektirmelidir. Başvuruda bulunan emekli müşterilerden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi veya gelir belgesi gibi çeşitli evrakların tamamlanası beklenebilir. Müşteri kredi risklerine veya başvuruyu yapan kişinin kredi geçmişine göre faiz oranlarında, banka tarafından değişiklik uygulanabilir. Kredinin içerisinde bulunan sigorta primi, kredinin tutarı ve sunulan vade süresi de banka tarafından kişiden kişiye farklı olarak hesaplanabilir. Faiz oranları da alt limit olan 10.000 TL veya diğer miktarlara göre farklılık gösterebilir. Krediyi başvuruyu yapmanın birden fazla yolu bulunur. Evden çıkmadan, bilgisayar ve telefonlarınız aracılığıyla İnternet Bankacılığı üzerinden başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilir veya şubeye giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Emekli Kredisi Faiz Oranları 

Garanti BBVA faiz oranları 10.000 TL olan alt miktar ve 12 ay vade için %2.15 olarak belirlenmiştir. Bu oranlar, tutara ve vadeye göre farklılık gösterirler. Aynı miktar ve vadede kredi için taksit 979,90 TL, tahsis ücreti 50 TL, Sigorta ve vergi dahil tüm ücretler 212,50 TL, yıllık maliyeti oranı &37, 1464 ve toplam maliyet de 11.807,72 TL olarak hesaplanabilir. Banka tarafından sunulan emekli kredisinde en yüksek faiz %2,99 TL olarak belirlenmiştir. Aynı şekilde, tutarlara göre belirlenen kredinin en yüksek maliyet oranı da %53,3098 olarak hesaplanmıştır. Garanti BBVA aracılığıyla kredi risk raporlarınızı öğrenerek faizlerinizin hesaplanmasını sağlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@