Kış aylarının gelmesiyle birlikte ihityaç listesi kabaran emeklilere müjdeli haber geldi. Soğuk ayların kapıya dayanmasıyla birlikte ihtiyaç ve giderlerin iki katına çıkması emeklinin yüzünün bankalardan yana dönmesine neden olurken ihtiyaç kredisi olanakları incelenmeye başlandı. Kendi bankaları üzerinden emeklilerin yapacağı başvuruda maaşın 10 katı ihtiyaç kredisi olanağı sağlanacak. 

BAŞVURULAR BAŞLADI! MAAŞIN 10 KATI VERİLECEK!

İhtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar bankalara göz gezdirirken müjdeli haber geldi. Devlet bankalarından emeklilerin kolayca albileceği ihtiyaç kredisi için şubeye gitmeden önce mobil uygulama üzerinden başvuru yapılacağı detayları iletildi. Aynı gün içinde mobil uygulamadan yapılan başvuru ile maaşlarının 10 katı ihtiyaç kredisi emeklinin yüzünü güldürdü. 

Aynı gün içinde başvurudan hemen sonra kredi kullanacak kişilerin ödemelerinin yapılabileceği bildirildi. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank bankalarının mobil uygulamaları üzerinden yapılan başvuru sonucu şubeye gitme gereksinimi duymadan verilen ihtiyaç kredisi ile emeklilerin ekonomik anlamda rahat bir dönem geçirmesi amaçlanırken vatandaşlar detayları merak etmeye başladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan kişilerin banka müşterileri olması halinde emekli maaşlarının 10 katı ihtiyaç kredisi verileceği duyuruldu. 

Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı! Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı!

ANINDA HESAPLARA YATIRILACAK!

Birbirinden farklı kampanyalarda emeklinin yanında olmaya çalışan bankalar arasına Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank katıldı. Maaşlarını bu bankalarda alan emeklilere ihtiyaç kredisi noktasında büyük kampanyalar sunan bankalar hem uzun vade hem de düşük faiz fırsatlarıyla da emeklinin yüzünü güldürdü. Bankaya gitmeden mobil uygulama üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvurunda 5 dakika içinde onay yanıtının geleceği duyuruldu.