Emeklilere Devlet Destekli 80 Bin Lira Kredi PTT'den Geldi! Tüm Emekliler Yararlanabilecek

PTT devlet destekli emekli kredisi vermeye devam ediyor. Düşük faizli 80 bin liraya kadar krediniz PTT'de…

Ekonomi 25.11.2021 - 13:05 25.11.2021 - 13:05 Serhat Karaman

Emekli maaşına ek olarak düşük faizli ve yüksek kredi tutarına sahip finansman arayan tüm emekliler için PTT’den devlet destekli kredi fırsatı sunulacak. Aktif Bank üzerinden sağlanan kredi kapsamında düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları da yer alıyor. Emeklilerin tüm ihtiyaçlarına yönelik cazip oranlar ile yararlanabilecekleri kredi kampanyaları kapsamında PTT işbirliği ile hazırlanan finansman paketleri birçok emekli için çözümler sunmayı başarıyor. %1,99’dan başlayan cazip faiz oranlarına sahip krediden tüm PTT ve Aktif Bank şubeleri üzerinden emeklilerin yararlanması sağlanacak. Emekli maaşını PTT’den alan emekliler için N Kolay kredi fırsatlarını sunan banka tarafından aynı zamanda gelir durumuna göre özel ödeme koşullarının da belirlenmesi hedefleniyor.

PTT’den Tüm Emeklilere 80 Bin TL Kredi

Düşük faiz oranları ve yüksek vade seçenekleri ile 80 bin TL’ye kadar kredi PTT tarafından tüm emeklilere kullandırılacak. Acil nakit ihtiyaçlarını cazip faiz oranları ve ödeme koşulları ile karşılamak ve nakit finansman desteği bulmak isteyen emekliler, söz konusu avantajlı finansman fırsatından kolayca faydalanabilecekler. %1,99’dan başlayan faiz oranları ile sunulan kredi kapsamında, kredi miktarı ve vadesine göre; %2,59 - %2,79 aralığında farklı faiz hesaplamaları da yapılabilecek.

36 aya kadar vade imkanlarının sunulduğu krediden yararlanmak isteyen tüm emekliler, kredi taksitlerinin planlanmasında da cazip ödeme seçeneklerinden yararlanabilecekler. Devlet destekli krediler ile emeklilerin özellikle kamu bankaları aracılığıyla desteklenmesi birçok vatandaşın nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmalarını sağlamıştır.

PTT Kefilsiz, Şartsız İhtiyaç Kredilerine Devam Ediyor

PTT’nin her kesimden vatandaş için uygun ihtiyaç kredisi kampanyaları devam ediyor. Emekliler için 80 bin TL’ye varan düşük faizli kredi desteklerinin yanı sıra, acil nakit sıkıntısı çeken tüm vatandaşlar için de kefilsiz ve şartsız 36 ay vade ile 30 bin TL’ye kadar kredi desteği vereceği açıklandı.

Emekliler için %1,99’dan başlayan faiz oranları ile sunulan kredilerin dışında PTT Tüketici Kredisi kapsamından yararlanacak vatandaşlar için faiz oranları %2,59 olarak belirlenmiştir. Hiçbir şart ve kefil aranmadan kullandırılacak kredilerde uygun ödeme koşulları ile tüm vatandaşların acil nakit sorunlarına finansman çözümleri bulmaları sağlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@